Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokémon Omega Ruby i Alpha Sapphire w listopadzie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2



Mega krótki filmik z gameplayem!
Jest „szansa” (malutka) na nowe pokemony w POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ http://pokemon.waw.pl/nintendo-polska-na...w-pokemon/
Cytat:ConQuest oraz osoba zajmująca się oddziałem Nintendo na Europę wschodnią w tym – Polskę – bardzo mocno wspiera podjęcie decyzji lokalizacji gry na język polski i bardzo o to walczy (jako iż wprowadzenie dodatkowych języków jest jeszcze możliwe do gry), ale ostateczna decyzja należy do Nintendo Japan oraz Game Freak.
Ad-M, a wyobrażasz sobie polskie nazwy Pokemonów? Grinning
To jest akurat ciekawe pytanie - ostatni język jaki dodali do pokemonów to chyba koreański, więc i tak musieli dodać nowy alfabet jednocześnie tworząc koreańskie imiona pokemonów. Tylko, że polskie anime oraz karty używają angielskich imion więc może jednak by nie tłumaczyli ich na polski. Mimo to chyba wyobrażam już sobie Psychokacza Laughing
Inna sprawa, że nawet pozostając przy angielskich nazwach Pokemonów, powinni przetłumaczyć również nazwy zdolności i ataków Pokemonów, jak Archon to zrobił w spolszczeniu do Platinum.
I raczej Psyduck nazywał by się Psyczka, żeby była podobna długość Torll
Rimejka rimejku jeszcze nie mieliśmy, ale pokemony potrafią wytaczać nowe szlaki więc kto wie Laughing
NO to wracamy do pokedziałków ;D Ze znajomą już się podzieliłyśmy, ja biorę uwolnić orkę, a ona dinusia Winking
wyczuwam w powietrzu pokedziałek :l
Pokemony, przybywajcie! Nowe Pokedziałki wyczułem!
No to mam kolejny argument żeby kupować 3DS'a.
I znowu jak w X/Y. Niepełne 3D.

I znowu jak w X/Y. Niepełne 3D.
Stron: 1 2