Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #18 w multi GTA Online (Rock Approved Edition :troll: )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witajcie compadres Kissing
Witajcie serdecznie jeszcze raz! Wróciłem z CDA Expo, gdzie miałem możliwość poznania "na żywo" kilku z uczestników Gruniopiątków Heart Z przyjemnością podzielę się z Wami "jak było" już w ten piątek 16.05 o godz. 21.00 - znowu oficjalnie gramy w GTA Online. Słyszałem, że potworzyliście nowe mapki, które z przyjemnością będę chciał obadać, z chęcią Was na nich zniszczę :link:
Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału, póki co chęć zadeklarowała największa śmietanka uczestników Me Gusta

Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Muszę nauczyć się tak skakać w GTA (i lądować) (fot. by Chmurowaty)

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam Kissing
Link.
Mnie nie zabraknie. Będę jak zawsze Grinning
Jak zawszę zgłaszam obecność Grinning
Jasne, że będę. A dlaczegóż miałoby mnie nie być? Przecież arhn.eu to najlepsza ekipa pod słońcem Smiling
Link dużo straciłeś 40okrozen i wiele innych. Oczywiście będę w piatek
Oj nie wiem czy będę :P Przychodzi do mnie MGS: The Legacy Collection GrinningDD
Ja nie przybędę? Potrzymaj mnie to piwo :>
(13-05-2014, 14:06)magmus008 napisał(a): [ -> ]Oj nie wiem czy będę :P Przychodzi do mnie MGS: The Legacy Collection GrinningDD

Triplease no ze mną się nie na... nie pograsz? Ja mam The Last of Us Fap a będę z Wami na GTA Kissing
Gruniopiątki?
GTA?
Oh my dayum!
https://www.youtube.com/watch?v=_Z1Krfww5eE

Po raz kolejny pokażę swój aparat w akcji Vault Boy Approves
Nie, żebym się chwalił czy coś, ale Linku, nie będziesz nigdy skakał tak jak ja :P
PS. Jo będę na grunio Grinning
będę Heart LHeartnk i ZHeartga wrócili Heart
Będę! Szykujcie mi miejsce!
Witajcie! Dziękuję za wczorajszą grę, Rock coś zepsuł i pierwsza godzinka to totalna masakra jeżeli chodzi o dołączenie jak i samą rozgrywkę w multi. Na szczęście później problemów nie było i udało się pograć. Wczoraj zapanował lekki chaos (no czo Ty, Link) i kilka osób po prostu uciekło nam z gry Childish Martwi mnie ta sytuacja i czekam na propozycje co zrobić, by w przyszłości nie było takich zdarzeń.