Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Słuchawki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję słuchawek do 130 zł. Najlepiej z mirofonem. Do grania i słuchania muzyki. Najlepiej z pilotem głośności na kablu. Mam na oku Steelseries Siberia v1. Jakieś inne propozycje?
Czy mogą to być słuchawki USB?
Tak, mogą być z zewnętrzną kartą dźwiękową.
Sam wybierałem ostatnio słuchawki i mam pewien ogląd na sytuację. W takiej cenie mogę gorąco polecić słuchawki Natec Genesis hx66, albo Edifier K830. Genesisy mają przyzwoity pilot, tak jak wszystkie słuchawki od Nateca są wygodne i mają bardzo porządne basy. Mikrofon jest przyzwoity. Ogólnie bardzo lubię konstrukcję wszystkich Nateców. Fajnie leżą na głowie, nie męczą uszu i w ogóle. Obecnie korzystam z Genesisów H44 i muszę powiedzieć, że nawet one bardzo dobrze sie sprawują

Edifiery są słuchaweczkami wyposażonymi w wejście jack 3,5mm oraz mają natomiast odczepialny mikrofon, więc jak chcesz się w tych słuchawkach bez wiochy wybrać na miasto i posłuchać muzyki, to będą bardzo dobre. Z jakością też nie ma większych problemów. Jedynym minusem, przynajmniej dla mnie, było to, że poduszki były na moje ucho zbyt małe i nie otaczały całych małżowin, co przy dłuższym korzystaniu z nich może powodować odpadanie uszu z bólu.

Podawanych przez ciebie Steelseriesów niestety nie próbowałem, więc nie mogę sie na nich temat szerzej wypowiedzieć.
Mam na oku takie coś:
- Ozone Rage ST
- Plantronics Gamecom 380
- Steelseries Siberia V1
- Superlux HD 681
- Sennheiser HD 201
Które naj?