Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Polska strona Nintendo :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Działa już polska strona Nintendo http://www.nintendo.pl/ Smiling
działania dystrybutora są coraz bardziej widoczne, moim zdaniem to wszystko zmierza w dobrą stronę, może konsole i gry Niny w końcu zdobędą zasłużoną popularność w Polsce Smiling
To może i zaczyna iść w dobrym kierunku. Miejmy nadzieję, że niedługo produkty zaczną się pojawiać w sklepach. Tymczasem powinni zatrudnić lepszych tłumaczy :/
[Obrazek: aVu1c17.png]
Stronka całkiem niezła, ale wciąż wymaga przejrzenia i poprawy błędów językowych.
Jak to mówi Archon : "Brawo Nintendo!"
Brzydka jak pad do Playstation 4. Oby była tylko tymczasowa
Aż tak zła nie jest. Jest chociaż czytelna Laughing
moim zdaniem nie licząc tłumaczenia to strona jest całkiem przyjemna Smiling
Wpisując bezpośrednio na nintendo.pl pokazuję mi się jeszcze to "Od dnia 1 marca 2014 r., firma ConQuest entertainment a .s. będzie odpowiedzialna za dystrybucję Nintendo na rynku polskim." a z linka w pierwszym poście jest normalna strona Wii U Has No Game Czyściłem dane przeglądarki (ciasteczka i pamięć podręczną) i nic. A tak ogólnie to strona nawet mi się podoba (:
Mogli sumie wstrzymać się z tą stroną zanim nie będzie gotowa zamiast publikować coś takiego, bo aż wstyd
(18-05-2014, 11:24)Hixovick napisał(a): [ -> ]Wpisując bezpośrednio na nintendo.pl pokazuję mi się jeszcze to "Od dnia 1 marca 2014 r., firma ConQuest entertainment a .s. będzie odpowiedzialna za dystrybucję Nintendo na rynku polskim." a z linka w pierwszym poście jest normalna strona Wii U Has No Game Czyściłem dane przeglądarki (ciasteczka i pamięć podręczną) i nic. A tak ogólnie to strona nawet mi się podoba (:

bo ta strona działa jak się wpisze www przed nintendo: http://www.nintendo.pl
Strona może nie jest idealna, ale i tak to już postęp. Fajnie widzieć, że jakoś to się rozwija. Oby w dobrym kierunku.