Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Next-genowy Minecraft już w sierpniu, ze zniżką dla old-genowców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Firma Mojang, twórca Minecrafta potwierdziła dziś, że wersje gry dla Xboksa One, PlayStation 4 i PlayStation Vita trafią do sprzedaży już w sierpniu. Posiadacze wersji PS3 i X360 gry będą mogli zaktualizować grę do nowych edycji za jedyne $5. Posiadacze wersji PS3 otrzymają wersję Vita gratis!

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Next-genowy Minecraft już w sierpniu, ze zniżką dla old-genowców
Jej w końcu będę miał co robić na przerwach między lekcjami. Bo granie w tytuły z fabułą na 15 minutowej przerwie mija się z celem. Winking
Fajnie, kupuję wersję na vitę, mam nadzieję, że będzie taka sama jak wersja na ps3. Minecraft na wyjściu? YES PLEASE
Super, chyba kupie wersję PS3 a później zaktualizuje do PS4.
Cross-buy dla Vity też całkiem spoko, co prawda jeszcze nie mam kieszonsolki Sony, ale gierki na liście pobrań się zbierają Smiling
Chcemy Minecrafta na 3DS'a!
A tak na serio, to nie zbyt. Minecrafta uważam już za ogranego, i drugi raz nie będę kupował Smiling
Powiedzcie tylko, że jest opcja grania na Alphie 1.1.2 to kupuję od razu na Vitę! Grinning
Fajnie by było jakby jeszcze zaktualizowano wersje konsolowe do tych samych wersji jak są na pc

Fajnie by było jakby jeszcze zaktualizowano wersje konsolowe do tych samych wersji jak są na pc