Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy monitor do 400 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, szukam monitora do 400 zł.Będę go używał do xbox'a 360 i komputera.(obecnie mam jakiś lg z pół metrowym bebechem z tyłu Okay )
BenQ GW2265M (szczególnie seria P/N: 9H.LASLA.DPE) / BenQ GW2265HM (szczególnie seria P/N: 9H.LASLA.DBE oraz P/N: 9H.LASLA.DBU) - model multimedialny/gamingowy, AMVA, 16:9, 1920x1080

Polecam dozbierać do LG 23EA63V-P.
mógłbyś mi wymienić różnice między jednym i drugim modelem ?niby są opisy w necie, ale niewiele z tego rozumiem.
Wersja HM ma wejście HDMI.
Ok zastanowię się czy kupić wersje HM monitora od BenQ czy dozbierać do tego LG
Jak tylko będzie szansa dozbierać to polecam to zrobić, bo monitora się tak często nie wymienia, więc im lepszy tym... lepiej.
myślę że jednak kupie ten od BenQ bo miałem przygotowane równo 400 zł, a ten kosztuje ok 450 zł (licząc z dostawą)więc i tak będę musiał wyżebrać od mamy.
Planuje kupić ten monitor za kilka dni, wiem że jeśli chcę podłączyć xboxa 360 pod monitor będę musiał kupić kabel HDMI(nie jestem pewny ale chyba to jest wymagane)i pojawia się pytanie czy każdy będzie dobry ? W internecie są różne niektóre za 15 zł a inne za 40.Czy ta strona jest zaufana http://www.agito.pl/monitor-benq-21-5-le...ent=885126 bo kupił bym od razu razem z monitorem kabel i miałbym dostawę za darmo.
Sklep spoko. Co do kabla to w tych cenach to raczej różnią się jedynie ceną. Jakość obrazu powinna być taka sama o ile kabel nie będzie zwyczajnie uszkodzony.