Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Watch Dogs DedSec Edition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: TjMWuZHtTPM.jpg]
Już od kilku miesięcy nie mieliśmy okazji niczego rozpakować dlatego dziś nadrabiamy to zaniedbanie prezentując wam kolekcjonerską edycję DedSec gry Watch Dogs.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Watch Dogs DedSec Edition
Kurcze, nie jestem chyba fanem melodyjki przygrywającej w tle, chyba zbyt żywa/skoczna i rozpraszała mnie osobiście. Co do samej kolekcjonerki, to typowy poziom, mam wrażenie, UbiSoftu. Zawsze lubiłem ich kolekcjonerki - dobrej jakości figurki/dodatki przy niezbyt wygórowanej cenie.
Naprawdę widać, że się postarali. Ucieszyło mnie to, że jest wreszcie ścieżka dźwiękowa. Szkoda, że dodaje je się do kolekcjonerek tak rzadko Childish. Ale edycja świetna.
Ciekaw jestem jak prezentuje się gra Grinning Ale dowiem się niedługo bo kurier już nadciąga Smiling
Wyglada świetnie :-) Przy Archonie dasz znać jak sie rozegra sprawa z Amazonem ? Ciekawi mnie co powiedza na negatywny feedback ich bezpudełkowej wysyłki.
Chętnie bym sobie zamówił ją na Amazonie ale jak mi przyjdzie bardziej poobijana jak u Archona na filmie to chyba zrezygnuję Childish
Widziałem ostatnio, że sama figurka w Empiku kosztuje 150;-
Wg. mnie nie warta jak w sumie każda kolekcjonerka.