Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry co-op
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem nowy, więc witajcie wszyscy Smiling Jakie gry co-op polecacie do zagrania z dziewczyną na PC ? Do tej pory przeszliśmy razem Rayman'a Legends oraz Lego Harry Potter Years 1-4, obie gry bardzo się jej podobały. Może jakieś sugestie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Smiling
Zobacz jak się przyjmie Trine l/ll, Magica, Skylanders: Spyro's Adventure, każde Lego oczywiście.
O tak Trine 1 i 2 powinny wam się spodobać, a na necie można je dostać za poł darmo.
Jezeli jestescie fanami uniwersum Tolkiena to może Wladca Pierscieni: Powrot Krola
Wormsy
Metal Slug 1/2/3 - ale to dosc hardcorowe wiec moze jej sie nie spodobac.
Portal 2 podobno dostal Split-Screena
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Smiling Aby jeszcze sprecyzować jej wymogi dopowiem, że lubi po prostu "dziecinny" klimat. Takie lekkie gry, aby móc razem pośmiać się z "głupich" bądź pokręconych sytuacji, tak jak to było w sytuacji rayman'a oraz lego Smiling Jeśli jeszcze ktoś znalazłby jakieś sugestie byłbym niezwykle uradowany :>
Możecie spróbować pograć w cracha team racing, Minecrafta Laughing Trine 1,2. Jak przypomni mi się coś ciekawego to dopisze.
UP: Proponujesz CTR, choć autor wątku wyraźnie zaznaczył, że szuka gier na PC... Facepalm

Od siebie polecam:
- Lara Croft and the Guardian of Light - wspólne rozwiązywanie zagadek przestrzennych może jej przypaść do gustu.
- Adventures of Shuggy - bardzo przyjemna platformówka ze świetnymi pomysłami, która w co-opie będzie jeszcze lepsza.
- Trials Evolution: Gold Edition - współczesna Elastomania w najczystszej postaci. Świetnie wygląda, ma bajerancko powykręcane trasy i daje mnóstwo frajdy. Uśmiejecie się z własnej niemocy względem najtrudniejszych torów, gwarantuję. Winking
- Magicka - hack'n'slash z magami w roli głównej. Absurdalny humor i mimo pozorów naprawdę głęboki system budowania zaklęć.
Może jeszcze Pid lub The Cave.
Też chętnie dorzucam się do prośby, bo my mamy też podobny problem :P O własnie A Jazz Jack Rabbit 2? Smiling Mieliśmy zagrać, dzięki temu tematowi właśnie sobie przypomniałem Grinning