Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rayman Origins
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2




Każdy fan arhn.eu kojarzy już tę grę - nowy Rayman, który wraca do korzeni i odchodzi od pełnego 3D. Moje wrażenia? Cud, miód i orzeszki. Grę sprawiłem sobie na święta i muszę powiedzieć, że wciąga. Przyjemna odskocznia od MW3 Smiling Generalnie to co mnie urzekło to oczywiście cukierkowa grafika, GENIALNA ścieżka dźwiękowa oraz zróżnicowanie poziomów. Nie wiem ile gry już przeszedłem ale wiem, że jeszcze sporo mi zostało. Patrząc po osiągnięciach trzeba trochę przysiąść nad grą, żeby osiągnąć 100%. Komu polecam grę? Każdemu. Młodym, starym, facetom oraz kobietom. Nie miałem niestety okazji przetestować co-opa ale zgaduję, że zapewnia niesamowitą zabawę Smiling

A jakie są Wasze odczucia?
Ja jedynie ograłem demo na PS3. Grałem z bratem i dwoma kolegami - chaos niesamowity, ale zabawa przednia. Teksty typu "czemu mnie walnąłeś" albo "a już prawie go wziąłem jakbyś mnie nie popchnął" leciały cały czas (plus wiele niecenzuralnych) Grinning Dodatkowo grafika i strefa audio - te muzyczki są zabójcze Smiling

Krótko - polecam każdemu zapoznanie się choćby z demem. Z pewnością zakupię, ale nie wiem kiedy niestety Childish
Połączenie grafiki i dźwięku jest naprawdę niesamowite. Różnorodność krajobrazów i kolorów powala na kolana. Najpiękniejsza gra 2D od dawna Smiling
Mam nadzieję, że planują też wydanie jej na PC.
a ja sobie jeszcze chwile zaczekam. odnosze wrazenie, ze ten tytul bedzie sie czul na vicie jak w domu i wlasnie na te platforme ostatecznie planuje go kupic
Gra świetna i naprawdę podoba mi się ten old school który jest w niej wyczuwalny. Niestety nie będzie dane mi zagrać w nią na pc. Childish
http://www.gametrailers.com/video/ps-vit...ins/726172

Gameplay z Vity, chyba zapłacę za tą grę 2 razy.

===========================================================

Zapowiedź wersji PC:
http://www.gram.pl/news_8AniH,27_Pecetow...miery.html
"Oficjalnie potwierdzamy Rayman: Origins na PC. Premiera już 29 marca Smiling" - Ubisoft Polska.
Osobiście mnie bardzo cieszy, że gra trafi na blaszaki. Mam nadzieję, że dostaniemy kolekcjonerkę jak miało to miejsce na konsolach.
Jeśli już ma być jakaś kolekcjonerka, to oby lepsza niż ta z konsol, moim zdaniem nie była zbyt ciekawa.
Jednakże chciałbym aby choć taka się pojawiła, ostatnimi czasy wychodzą kolekcjonerki na konsole a te same gry w wersji kolekcjonerskiej na PC już nie.
Must have jak dla mnie Smiling, wychowałem się na Raymanie i innych platformówkach jak Kangurek Kao, czy Crock Smiling
Ten Rayman jest jednym z najlepszych. Grałem w demo na X360 i wrażenia z gry wyśmienite. Jeżeli uda mi się złapać w korzystnej cenie, to od razu kupuje ;p Grę polecam każdemu, mało platformerów na takim poziomie teraz wychodzi.
Gra jest super kupiłem dzisiaj na PC. Co dziwne nie trzeba było żadnego online pass ani nic. Jestem z tego powodu ucieszony.
A ja już daaawno temu kupiłem na ultimie wersję na... 3DS-a i jeszcze sobie troszeczke poczekam...
Wg mnie gra wyśmienita. Najpierw zagrałem w demko na ps3 a potem tylko 2x większy rachunek za prąd. Grałem także w co-op z bratem. Zabawa przednia. To prawda co powiedział Zzagrobnik, takie teksty się nie kończyły. Grę polecam każdemu. Warta każdego grosza. Grinning
fajna gra ale na nintendo 3dsa tej gry nie polecam
Zarąbista gra.
Ja przeszedłem całą i nie żałuje choć jest trudna a szczególnie poziom żywych trupów
Ja mam tą grę na PC i normalnie jest kupa zabawy jak gramy we czterech z braćmi :P W taką fajną grę platformową od dawna nie grałem. Teraz nic tylko gry o zabijaniu i wyścigach Smiling
Heh chciałbym zagrać w tom gierkę, grałem tylko w triala na ps3 ale było warto

Heh chciałbym zagrać w tom gierkę, grałem tylko w triala na ps3 ale było warto
Nie no to jest coś ,a nie jakieś call of duty Grinning
(31-01-2013, 13:08)jakubexx napisał(a): [ -> ]fajna gra ale na nintendo 3dsa tej gry nie polecam

Czy mogę prosić o wyjaśnienie skąd twoja opinia o wersji na 3DS? Zastanawiało mnie kupno wersji na 3DSa, chciałbym wiedzieć zatem jakie są jej wady.

Dorianie, a grałeś w kooperacji? Jeśli tak to jak się sprawdza?
Ja miałem przyjemność przejść cały tytuł w co-opie na X360 i muszę przyznać że gra się naprawdę wybornie. Są etapy, gdzie w pojedynkę byłoby trudniej, do części niedostępnych, bonusowych lokacji można dostać się tylko przy pomocy kompana, a i same założenia rozgrywki promują rozgrywkę wieloosobową. Plusem jest też fakt że przy śmierci jednej z postaci druga nadal może ciągnąć grę do przodu i pomóc drugiej wskrzesić się parę sekund po nieudanym ruchu, więc zasadniczo giniemy rzadziej i rozgrywka jest bardziej płynna.
Gra jest po prostu świetna Grinning Ostatnio ją sobie zakupiłem i gram. Polecam ją wszystkim
Stron: 1 2