Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wolfenstein: The New Order -- Podgląd #028
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: GAyoiFVu4rA.jpg]
W alternatywnej wersji naszej historii drugą wojnę światową wygrali Naziści, podbijając świat i siejąc terror. Pewien nasz stary znajomy nie zgadza się z takim stanem rzeczy.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Wolfenstein: The New Order -- Podgląd #028
Według mnie, dawno nie powstała tak dobrze opowiedziana singlowa strzelanka, ostatnimi czasy jesteśmy ciągle zalewani przez multi na czym cierpi "fabuła". Twórcy staneli na wysokości zadania dając mi co prawda krótką jak na długość gry ale dającą dużo satysfakcji frajdę. Polecam wszystkim tą grę.
Nie posiadam jej, ale z tego co widać, to zabawa jest przednia. Pomyśleć, że tyle trzeba było czekać na grę tego typu, kiedyś co trzecia gra opierała się na takiej idei.
WG mnie najlepszy fps ostatnich lat zdecydoawanie !, CO do Fergusa,, pod koniec 1szej misji wybieramy czy ma byc to fergus czy wyatt, i ponoc wplywa to na wyglad nastepnych misji, osobiscie tego nie sprawdzilem ale po ukonczeniu gry mozna wybrac rozdzial, przy czym sa oddzielne oddzialy dla kazdej sciezki, ja ukonczylem gre z Wyatt'em na poziomie 'Uber" zajelo mi to 14 h.
Problem z teksturami jest chyba zależny od platformy ja na PS4 nie spotkałem takich problemów.Ale zdaje sobie sprawę że to było moje szczęście.
Jedno pytanie - czy gra pozwala zasiąść za sterami nazistowskiego mecha (po przejęciu bez BJ oczywiście)? Proszę, powiedz, że tak.
Zawsze lubiłem tę serię, zwłaszcza RTCW, a nowy Wolf wydaje się ze wszech miar warty kupna. Brak multiplayera nie stanowi dla mnie żadnej wady, a wręcz przeciwnie - przynajmniej nie odciągał uwagi autorów od kampanii dla pojedynczego gracza. Cieszy mnie również jego oldskulowość i tutejszy Blaskowicz, który wydaje się znacznie ciekawszą postacią, niż goguś z poprzedniego Wolfensteina od Ravena.
Swoją drogą intrygujące jest, że te kilka kwestii wypowiedzianych po polsku również w mojej opinii dystansuje to, co słyszałem w dubbingowanych grach akcji ostatnimi laty, a co ponoć uchodzi za wspaniałe dokonanie. Boberki mogą się schować.
W tej grze wystąpiła ZNANA niekoniecznie z wyczynów aktorskich Alicja Bachleda-Curuś :P. Ale czy dużo jej tam jest to nie wiem Childish...
Jest to jedyny FPS od czasów CoD WaW, którego zamierzam kupić, podobnie jak Far Cry 3. Tym niemniej bardzo mi się podoba ta alternatywna rzeczywistość.
"Kali jeść Kali pić" Torll
Strzelanka jest super i chyba kupię swój egzemplarz wcześniej niż Watch Dogdy Smiling