Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z " Kreatorem transferu plików Bluetooth "
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wita mam mały problem otóż posiadam adapter bluetooth wpinany do gniazdka USB . Kiedy próbuje odebrać plik z telefonu LG-E400 wyświetla się błąd " System windows nie może wykonać transferu niektorych plików. Został dostarczony nieprawidłowy argument. W zestawie z adapterem dostałem płytę z aplikacją BlueSoeil lez na niej nie moge znaleźć pliku. Gdy chcę wysłać plik to system wyszukuje urządzenie w nieskończoność. Posiadam system windows 7 32-Bit Professional. Kiedy miałem zainstalowany Windows XP Professional wszystko chodziło bez problemu. Przekładanie adaptera w inne gniazdka USB nie pomaga. Prosiłbym o pomoc ponieważ jest mi to potrzebne.

Specyfikacja komputera gdyby po coś się przydała:

Komputer typu desktop Lenovo thinkcentre (modelu nie pamietam)
1GB ram
zintegrowana karta graficzna 384 MB
Procesor 2,33 GHz

W menadżerze urządzeń w kategori Odbiorniki radiowe bluetooth są dwa urządzenia i w właściwosciach pisze że wszystkie działają poprawnie .
Najlepiej zainstaluj sterowniki od producenta. Jeśli nie ma na Win 7 32 bit na płytce, to spisz model i postaram się znaleść Smiling
Płyty z windowsem 7 już nie posiadam ponieważ to była wersja reinstalacyjna. W zestawie z adapterem bluetooth dostałem program blue soleil który ne wykrywa formatów niektorych plików oraz nie chcę sie łączyć z niektórymi urządzeniami. W menadżerze urządzeń w sekcji sterownik mam coś takiego :
Kod:
Dostawca sterownika :IVT Corporation
Data sterownika : 2007-05-09
Wersja sterownika : 6.0.13.61
Podpis cyfrowy : Microsoft Windows Hardware Compatibility Publisher
Aktualizacja sterownika nie przyniosła skutku Childish.