Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Poziomy doświadczenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skoro na arhn.eu zdobywa się punkty XP, można rozwinąć ten system i wprowadzić zdobywanie poziomów doświadczenia oraz związane z tym acziwmenty. Co o tym sądzicie?
Pytanie!
Po co?
Cóż... Myślę, że może to kogoś zmotywować do "napiszę artykuł/recenzję/post na forum, żeby kolejny poziom i acziwmenta".
(01-06-2014, 21:06)kwadracik napisał(a): [ -> ]"napiszę artykuł [...] żeby kolejny poziom i acziwmenta".
Ty chyba nie sprawdzałeś aczi...
[Obrazek: ixqk9j.jpg]

Takie coś już jest, jak widać na załączonym obrazku
Jak również może zwiększyć ilość potencjalnego spamu bezsensownych recenzji itp. od ludzi łasych na acziki.
Tak, są tam acziwmenty za pisanie artykułów, ale chodziło mi bardziej o ogólną aktywność na arhn.eu. Rzeczywiście może to spowodować spam, ale na razie nie widzę nikogo spamującego dla XP.
Mozecie zrobic cos takiego np.za posty lub za zangażowanie w forum (początkujący,wtajemniczony,stary wyga,

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Chopin, za posty masz gwiazdki jeśli nie zauważyłeś. A XP leci za każdy dzień na forum. Za dodawanie tekstów lub grafik też coś wpada.
Tak czy owak to, co proponujesz jest zbędne.
Dobra. Może to jednak nie jest aż tak dobry pomysł :P. Dzięki za opinie. Temat do zamknięcia.