Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Air Control
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: nbIXHVxEoNo.jpg]
Panie, takiej gry to pan nie znajdzie nigdzie. Niech pan spyta kolegów. Niemiec płakał jak sprzedawał. Mówię panu, może pan być pilotem, mechanikiem, pasażerem, stewardessą. Latać po niebie niczym ptak! I to wszystko za kilka euro! Gdzie pan taką okazję dostanie?

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Air Control
Czyli mamy grę na następny symulatowtorek ? Chyba Polygamia!
super sprawa 11/10
Czekam na odcinek z Music Master Chopin Torll
Ta gra wygląda jak większość symulatorów z symulawtorków :P
Obawiam się, że ikonka mówi sama za siebie ...
Co za debil tak to zaprojektował?! Powinien zapierdzielać na galerach 24/7!
Ile autor ma lat? 7, no może 9 ale dalej bym nie strzelał. Jestem w trakcie robienia gry na Androida używając Unity3D i chociarz prace stoją teraz na wersji 0.0.1 pre alfa to mój produkt miażdrzy.
Ta "gra" jest obrazą dla Unity3D, GreenLight i Steama. Mam szczerą nadzieję że twórcy się oberwie za to wiekopomne dzieło.
Wow! Idealna sprawda dla gracza-masochisty!
autora trzeba na galerę wysłać ^^

a tak na serio - Archon to chyba twoja najlepsza komediowa recenzja !
Chcę takich więcej i czekam na live z tej gry Grinning
Chcę zobaczyć więcej szajsów... nie wiem czemu, ale zwykle z słabych gier można się choć trochę pośmiać, a tutaj zwyczajnie samo patrzenie na gameplay frustruje... to znak, że Valve po prostu powinno usunąć ten badziewny system Greenlight i znów samo sprawdzać, czy faktycznie gry sprzedawane w ich usłudze są choć trochę lepsze od gier wydawanych przez znaną i kochaną firmę Play albo chociaż czy są lepsze od opisywanego tutaj szamba.

Archon, gratuluję stworzenia kolejnej świetnej serii i proponuję ciągnąć ją dalej, uważając jedynie na to, by gry te nie wysłały Cię do psychiatryka, bo tylko do tego mają one potencjał, a ja usłyszałem załamanie w tym filmie Torll

Good job Grinning
Dorczenzo, to kiedy symulawtorki z Air Control?
Specjalnie wyszukalem na steamie, aby recenzje uzytkownikow poczytac Winking
No to czekamy aż znajdzie się w jakimś bundlu.
Płakałem ze śmiechu jak oglądałem Grinning
A ja mam pytanie: Gdzie podział się odtwarzacz arhn.eu? Działał o wiele lepiej od tego youtube'owego!
Archon błagam zrób z tego live. Grinning Ale Ty, nie Dorczenzo. Winking
Goty, miałem kupić jedzenie, ale wolę pograć w tą cudowną grę Heart
(05-06-2014, 19:41)farmaceuta napisał(a): [ -> ]No to czekamy aż znajdzie się w jakimś bundlu.

Było w Groupees Laughing
Więcej tego typu recenzji bo była po prostu wspaniała Grinning w przeciwieństwie do tego czym uraczył nas autor tej jakże ''wspaniałej'' gry Tongue_Out_Winking
Statuetkę "Nie tylko Grem to nie lubi" 2014 otrzymuje...
... Aircontrol
10/10 czekamy na goty

Psyduck
Co to za szajs Co ja pacze? ? Przez rok łudziłem się, że Infestation (dawne WarZ) jest jedną z gorszych gier na Steamie, a tu nagle Archon robi reckę tego "czegoś" Psyduck Mind Blown
Gry dla Roja są lepsze Laughing Jak to mówi Nrgeek "Twórca tego gówna powinien zapier**lać na galerze"!
Archon! Więcej takich filmów Grinning

Archon! Więcej takich filmów Grinning
Stron: 1 2