Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Steam Giveaway - o co biega ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Cały czas słyszę o Giveaway na Steam czy inna platformę a ja nic a nic o tym nie wiem ...
Może mi ktoś to wytłumaczyć ?
http://www.steamgifts.com/giveaway/kcOzQ/chains

Przykład - co to te Entries ? Czemu tu pisze Steam Sto 4,99€ - to za to się płaci ?

Niestety tego wszystkiego nie rozumiem.
Na Steamgifts.com ciągle są giveaway'e - skąd ludzie je biorą ?
Steam Store($4.99) - Czyli po prostu cena tej gry w Steam Store (Jak klikniesz w Steam Store na tamtej stronie, to automatycznie przeniesie cię do strony w sklepie z tą właśnie grą).
Entries - Ilość wejść do tego giveawaya. Im więcej wejść, tym mniejsze masz szanse na wygraną.
I nie, za to się nie płaci. Użytkownicy Steamgifts.pl kupują z własnej kieszeni klucze na gry, żeby je potem rozdać. Możesz wstępować do giveawayów za darmo. Niektóre z nich mają napisane "Contributors Only". oznacza to, że musisz najpierw rozdać gry warte w sumie tyle, ile jest napisane pod tym czymś (nie wiem jak to nazwać, więc załączam obrazek)
[Obrazek: qZXCQoP.png]
Czerwona strzałka - Gry o jakiej wartości musisz rozdać.
Zielona strzałka - Jaką wartość ma to, co już rozdałeś
Mam nadzieję, że pomogłem.
Przy jakimkolwiek giveaway na Steamgifts mam taki komunikat:

[Obrazek: 6rFpyuF.jpg]

Rozumiem że chodzi tu o te rozdanie w takiej kwocie (tu 100€)
Ale żeby nie było żadnej darmowej ,,loterii" ?
Być może źle cię zrozumiałem, ale na Steamgifts potrzebujesz także konta steam, które jest warte 100$. To jest takie zabezpieczenie przed osobami robiącymi multikonta.