Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: E3 z ARHN.EU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ten artykuł jest punktem wyjściowym dla osób chętnych na przeżywanie E3 z ARHN.EU. To tu znajdziecie linki do interesujących was artykułów, retransmisji, newsów, podsumowań i relacji.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: E3 z ARHN.EU
Trochę średnio ze spaniem będzie z poniedziałku na wtorek :V
Mam nadzieję że Atlus gdzieś tam się pojawi, i pokaże nam w końcu cokolwiek z Persony 5, bo jak na razie to z tych zapowiedzi sprzed kilku miesięcy, Japonia dostała już Personę Q, dostaliśmy trailery i screeny z (ekhm) P4 Dancing All Night, a o P5 jak nic nie było wiadomo, tak dalej cisza.
Fajnie, chociaż chciałbym by Sony, MS oraz Nintendo byli troszkę wcześniej, bo kolejna Fifa lub Simsy mnie nie interesują. W sumie taki skrót to ciekawy pomysł.
Oby pokazano coś naprawdę ciekawego, bo z mojego punktu widzenia szykuje się naprawdę nudny rok :< Ale to co mnie pozytywnie nastraja do targów to z pewnością konferencja EA ( Mirror's Edge, pewnie będzie coś o Battlefroncie, zapowiedź nowego-starego Battlefielda ) i Sony ( prezentacje Sony są zawsze fajne Winking). Już nie mogę się doczekać wieczornego posiedzenia Heart
https://www.facebook.com/Nintendofanpl/p...=1&theater
ciekawe czy ta lista jest prawdziwa Smiling
Według mnie - seems legit. I tak o większości gier już wiedzieliśmy wcześniej.

Według mnie - seems legit. I tak o większości gier już wiedzieliśmy wcześniej.
http://www.cdaction.pl/news-38441/e3-201...mario.html
znalazłem taka informację, co o tym sądzicie? Smiling
Osobiście czekam najbardziej na konferencję Microsoftu, Sony i Ubisoftu. Na konferencji Microsoftu możemy się spodziewać jakiegoś cudeńka od Rare (remake Battletoads lub Project Zero) od Sony może prezentacji Persony 5 i nowego Uncharted i od Ubi Beyond Good & Evil 2 oraz gameplaya z Far Cry 4 Heart Od innych jestem ciekawy czy zapowiedzą nowego Metroida lub Star Foxa, bądź jakąś ciekawą grę od Platinium Games. Ale o tym dowiemy się za kilkanaście godzin Smiling
Ja za to czekam na pokaz Nintendo, liczę na nowe pokemony i jakieś niespodzianki Grinning