Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: GW2 czy WoW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich.

Obecnie zastanawiam się nad zakupem Gw2 albo WoW i nie mogę się zdecydować.
Prosiłbym o sensowne przedstawienie wad i zalet obu tytułów.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
Ps.Abonament w WoW nie jest dla mnie problemem Smiling
Ja osobiście jestem wierny GW2(pewnie gdy wyjdzie Black Desert to się zmieni ale pomówmy o tym co teraz). Powodów dla których nie ruszę wowa jest kilka, najważniejsze to fakt że wow jest już na wymarciu, zostali teraz już tylko najwierniejsi gracze, a nowych nie przybywa. Co do reszty to w WoWie odstrasza mnie fakt ile rzeczy przez te lata doszło do nadrobienia, to są setki godzin gry tylko po to żeby być "na fali". GW2 jest świeżym tytułem i urzekł mnie strasznie, pewnie duża zasługa w tym mojej gildii ale całe lore i świat też jest bardzo ładnie wykreowany. Na plus GW2 przemawia też fakt bardzo częstych aktualizacji z nowym contentem(mniej-więcej co 2 tyg patch z nową zawartością), w tym coś co twórcy nazwali "Living World" czyli misje fabularne dla całego świata angażujące graczy w problemy powstające w świecie gry. Decyzja należy do ciebie, moje zdanie znasz.
Zdecydowanie Guild Wars 2. Jest świeższe, oferuje młodą społeczność i powinno bardziej Ci podpasować. World of Warcraft to gra z 2005 roku, o czym trzeba pamiętać, i część jej mechanizmów jest już zwyczajnie mocno przestarzała. Na plus GW zaliczam też fakt jednorazowego wydatku - kupujesz grę i nie przejmujesz się opłacaniem abonamentu. Możesz zostawić ją na miesiąc czy dwa a potem wrócić bezinwazyjnie. Zachęcam do spróbowania triala WoWa, który pozwala na grę do określonego poziomu zupełnie za darmo, co może pomoże Ci w wyrobieniu opinii na temat obu gier.