Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Składamy Komputer :]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mój znajomy poprosił mnie o to bym złożył mu komputer do 2500 zł +/-
Pomożecie mi wybrać te wszystkie podzespoły ?
Jego jedynym wymaganiem jest to by mu odpalił BF4 na dość znośnych fps'ch i detalach.
Pozdrawiam ^^

P.S
Z Góry dziękuje za pomoc ;]

P.S 2
Jeżeli podajecie nazwę to przy okazji podajcie cenę.
Karta graficzna "Model tip." - Cena 300 zł
<(^.^)>
Klik! BF4 powinien śmigać zadowalająco, włącznie z resztą gier obecnych teraz na rynku.
Chciałem właśnie dać tego linka Grinning Choć ja dałbym jakiś solidniejszy zasilacz - według mnie akurat na tym nigdy nie powinniśmy oszczędzać. Cooler Master G550M jest bardzo solidnie zabezpieczony i do tego semimodularny, więc jeśli zależy nam na dobrym obiegu powietrza w obudowie to będzie idealny. Ewentualnie kupmy już ten tańszy, a w zamian za to dorzućmy jakiś budżetowy SSD taki jak mój Crucial M500 120GB na system operacyjny, programy i ewentualnie sejwy z gier. Nawet tani SSD sprawi, że nikt nigdy nie będzie chciał wrócić do twardziela.

I nie polecam twardzieli WD Green, mają tendencję do masowego wysypywania się po bardzo krótkim czasie nie brać, nawet gdyby ktoś bardzo gorąco namawiał. Jak najbardziej polecam WD Blue, Red i Black, ewentualnie jakiś porządny Seagate do 1TB max jeśli nie zależy nam na długaśnej gwarancji - chyba najbezpieczniejsza i najstabilniejsza pojemność na chwilę obecną.