Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Odzysknie konta Steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadam Call of Duty Modern Warfare 2 jest to wersja pudełkowa problem leży w tym ,że mój brat zapomniał loginu i hasła do konta ,a co gorsze nawet nie wie na jakim jest to e-mailu. Próbowałem wszystkie jakie mojemu bratu się przypomniały i nic i tutaj mam pytanie czy jest jakaś szansa na dowiedzenie się jaki może być chociaż e-mail?
Napisz do steam support.
KLIK

Tylko że w 99,9% nic nie zrobisz. Jeżeli nie pamiętasz podstawowych danych możesz zapomnieć o jakiejkolwiek pomocy ze strony Steam.

Steam nie udostępnia danych typu login/hasło/e-mail.

Jeszcze jedno.
Zasada jest taka, jeśli aktywujesz grę z pudełka nie ma zwrotów/przeniesienia na inne konta itd.
Więc jej już nie użyjesz PC Has No Game
Jakby ci się przypomniał chociaż login, to mógłbyś próbować pisać do supportu.
No to szkoda, jeszcze po męczę brata i sam pokombinuje ,bo jeżeli znalazłbym e-mail to już bym odzyskał konto. Dzięki wam za pomoc.
Miałem kiedyś podobny problem tylko, że ja pamiętałem login. Jak ci się przypomni napisz do supportu i oni zmienią Ci e-mail na nowy. Na szczęście masz edycję pudełkową. Potrzebne Ci to będzie, bo support będzie chciał, abyś wysłał zdjęcie karteczki z kluczem.
Ale hej, na tym koncie miałeś tylko tą grę? Miałem kiedyś podobną sytuację, koleś z supportu poprosił o skan CD-keya i udostępnił mi wybrane informacje. Mimo wszystko napisz do supportu, może uda Ci się w tyn sposób odzyskać konto. powodzenia!
ja napisałem, że nie mam dostępu do konta, ponieważ zhakowano mi email. Podałem nick i podali mi hasłHuhczywiście zmienione.
Mi kiedyś skradziono moje pierwsze konto steam na którym był cs.
Odzyskałem je po latach pisząc do supportu i wysyłając zdjęcie cdkeya z podpisanym ticketem sprawy ( nanioslem go długopisem nad cdkey ).
Na tej podstawie zwrócili mi dane do konta.