Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gra na którą najbardziej czekacie po E3?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaka jest gra na którą czekacie najbardziej? Smiling
W moim przypadku to Smash Brosy, Zelda "Skyrim" oraz Assassin's Creed: Unity Smiling

SSB - wiadomo, genialna bijatyka od Nintendo, na grę czekam już od dłuższego czasu, zapowiada sie świetnie, no i możliwosć skopania tyłka Reggiemu :3
Legend of Zelda - wygląda po prostu cudnie, mam nadzieję, że w rzeczywistości również będzie się tak prezentować. Otwarty świat w Zeldzie tego jeszcze nie było Fap no i ta gra między innymi przekonała mnie do zakupu WiiU Smiling
Assassin's Creed: Unity - jedyny minus jaki widzę to to, że prawdopodobnie nie zagram, pecet mi nie pociągnie Okay zamierzam kupić w najbliższym czasie PS3, ale dla tej gry poważnie przemyśle czy nie uzbierać więcej kasy i kupić PS4.
Ogólnie wydaje mi się, że z powodu epickiej porażki "nextgenowych" nowych konsol Nintendo ma wreszcie szansę po raz kolejny zabłysnąć i wyjść z tarapatów, w których tkwi po uszy już od jakiegoś czasu. Zbliżają się naprawdę niezłe tytuły na jego konsolki.

Ja osobiście czekam bardzo gorąco na Wieśka, i choć mam pewne obawy co do walki gdyż wydaje się bardziej zręcznościowa niż taktyczna, to mam nadzieję na tytuł który bezlitośnie wgniecie mnie w fotel. No i będzie to chrzest bojowy mojego peceta - co prawda mój monitor nie powala rozdzielczością (1680 x 01050) i w pewnym sensie przemawia to na + dla wydajności, ale i tak jestem ciekaw, na ile będę mógł podkręcić ustawienia. Natomiast po gameplayu nagranym z konsol gra póki co wygląda niemal na równi z Wieśkiem 2 znanym z PeCetów - pięknie jest, ale super-uber-pro-elo-koksiarskie... no niekoniecznie :P

Ciekawi mnie też Mass Effect 4 i Batman: Arkham Knight.
Tegoroczne E3 mnie mocno zawiodło, liczyłem na pokazanie ME2 i SW Battlefronta, a tu tylko dzienniki developerskie Childish
A poza tym ? Oczywiście nowa Legend of Zelda, Wiedźmin 3 (choć zaczynam mieć wątpliwości) i Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain (dla poprzednich części niedługo kupuje PS3 Grinning )
Nowy Rainbow Six. Może nie będzie aż tak hardkorowo jak w pierwszych 3 częściach, ale zapowiada się ciekawie - inaczej niż typowe klony CODa. Jestem ostrożnie optymistyczny. ;-)

I oczywiście MGSV/Wiedźmin 3, ale to wiadomo. Poza tym o nich wiemy już od dawna.
Ja na Borderlands: The Pre-Sequel ponieważ uwielbiam to uniwersum oraz na nowego AC:Unity bo zawsze marzyłem o takim co-opie Grinning
Jeśli miał bym wybrać jedną gre na którą czekam najbardziej był by to Assassins Creed: Unity. Chociaż moją uwage przyciągają też:

Shodow of Mordor
Wiedźmin 3
The Crew
Hotline Miami 2
Batman: Arkham Knight
Far Cry 4
Borderlands: The Pre-Sequel
Dying Light
The Division
Mirrors Edge 2
I pewnie jeszcze o czymś zapomniałem.
Borderlands: The Pre-Sequel
Dying Light [Preorder od PGA 2013]
The Division
Mirrors Edge 2
Far Cry 4
Half Life 3
Doom 4
Far Cry 4,Assasin's Creed:The Unity,Half-Life 3 oraz Dying Light.

Na 100% kupuję Half-Life 3,jeśli wyjdzie.
Z racji tego że Square Enix nic mnie nie zaskoczył na tegorocznym E3 to pozostaje parę tytułów od innych D.
Metal Gear Solid V The Phantom Pain
Wiedźmin 3
i mimo iż nie było Final Fantasy XV