Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Assassin's Creed
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Jestem nowy na forum i nie wiem czy piszę w dobrym dziale Winking. Mam pewien problem, którego rozwiązania nie znalazłem , a mianowicie spolszczenie do gry " Assassin's Creed"- wydanie reżyserskie.
Jeśli ktoś wie gdzie je dostać, to niech da linka, a jak go nie ma to wtopa ze strony CD-Action Grinning
Przeszukałem chyba pół Google i nie znalazłem takowego spolszczenia. Najwyraźniej nie ma polskiej wersji językowej w wersji reżyserskiej.
Nie o to chodzi - po prostu CD-A pozyskało licencję na grę od Ubisoftu, zaś pierwszą część (wraz z dubbingiem) wydała u nas Cenega. Potem dystrybucją serii w naszym kraju zajęło się samo Ubi. Podobna sytuacja miała przecież miejsce z serią Mass Effect.
To nie jest żadna wtopa CD-A - przecież nigdzie nie było napisane, że ma być polska wersja językowa. Polecam oglądać uważnie czasopismo i czytać jego zapowiedzi. Kissing
Gwoli ścisłości: Wersja Reżyserska aka Director's Cut to po prostu nazwa pecetowej wersji AC, która została wydana kilka miesięcy po konsolowej i zawiera dodatkowe misje. Google nie boli, naprawdę.
Miałem płyte więc mógłbym ci je spakowac do zip-a le gdzieś ją zgubiłem