Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Indyjka na Steamie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć ludzie.
Niedawno dostałem dostęp do karty kredytowej i chciałbym to jakoś wykorzystać. Konkretnie to mam zamiar kupić jakąś tanią grę na Steamie. Wacham się pomiędzy Starbount'em, Terraria'om i Game Dev Tycoon'em.
Mogliście by mi doradzić którą z nich wybrać, lub jakąś inną?
Dzięki za rade! Happy
Game Dev Tycoon jest doskonały, trochę w niego pograłem i gra jest naprawdę zrobiona z pomysłem. Dodatkowo nie był jeszcze w żadnym bundlu, czy czymś takim więc to jest chyba jedyna godna okazja do zdobyć swojego egzemplarza Winking
Zdecydowanie polecam FTL i Game Dev Tycoon. Obie gry są w stanie wciągnąć na spory kawałek czasu i dają ogromną radochę Smiling
Game Dev Tycoon jest naprawde swietna gra, budzaca we mnie naprawde pozytyne emocje. Jak udalo mi sie wydac gre ktora zarobila pare milionow i zajela pierwsze miejsce w rankingu sprzedazy to cieszylem sie jak dziecko. Tyle ze po 30min grania nuzy i trzeba sb robic przerwe.
Za FTLa biore sie juz od roku i wziac nie moge, ale podobno wymaitacz
Ja z podanych tytułów grałem tylko w FTL, ale szczerze mogę go polecić. Przede wszystkim wciąga. Miałem ogromną przyjemność z eksplorowania kosmosu. Kiedy przejdzie się grę na łatwym poziomie, (chociaż łatwy poziom już jest bardzo trudny) to pozostają jeszcze dwa kolejne: normalny i trudny. Muzyka również jest bardzo dobrze zrobiona i pasuje do kosmicznego klimatu. Jeden z nielicznych minusów tej produkcji to powtarzalność. Zdarzenia i przygody szybko się powtarzają i zaczynają nudzić gracza. Jednak pomimo kilku minusików, naprawdę warto kupić FTL.
Z tych czterech tytułów wybrał bym FTL'a, po prostu jest świetny. Niby nic specjalnego, ale jak mocno trzeba kombinować przy tej grze to strasznie wciąga.
Ja bym wybrał Terrarię