Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Loot Crate - czerwiec 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: A3KVHjAW9xE.jpg]
Tematem miesiąca są duże roboty. Jeżeli mieszkacie w UK/USA/Niepolsce to swojego Loot Crate'a możecie zamówić na lootcrate.com

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Loot Crate - czerwiec 2014
Ten Lootcrate był do przewidzenia biorąc pod uwagę co ma premierę w czerwcu, ale faktycznie mógłby być ciekawszy. Z taką ceną mogliby pewnie wpakować do środka nie jakiegoś SDka (nawet jeśli Jazz to moja ulubiona postać w uniwersum), ale na przykład te małe transformujące się figurki Prime'a, Starscreama i Bombla, którymi teraz są zaspamowane sklepy na całym świecie.

Dla mnie najfajniejsza w tym wszystkim jest koszulka, która naprawdę dobrze wyszła. Wszystko inne rzeczy z pudełka, no może poza tą figurką Jazza, pewnie szybko wylądowałoby w koszu.
Trzeba było jeszcze niebieskiego spróbować Winking
Hej, znalazłem stronę opierającym się na podobnym pomyśle, a mianowicie
Nerd Block : https://nerdblock.com/policies
Wysyłają do Polski! Smiling
Moim zdaniem nie był taki zły.
Najbardziej spodobała mi się koszulka! DeLorean Fap
Loot znacznie słabszy niż ostatnio (SMOKI1111!!!!!!one) ale koszulka i Jazz ratują paczkę.
Aż żałuję, że mieszkam w Polsce a nie w UK. Czekam, aż otworzą się na nasz piękny nadwiślański kraj.
Ta koszulka jest wręcz zajebista Fap. A samego Optimusa zrobili w kolorach Martyego Grinning
ta koszulka oryginalna no i było testowanie cukierka prawie na żywo ^^
więc Good Job Grinning