Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #19 w multi GTA Online (I'm Not a Hipster Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie compadres!
Chyba najwyższa pora w coś wspólnie pograć? Już w ten piątek 27.06 o godz. 21.00 ponownie zawitamy do świata Online w GTA V! Dawno nie graliśmy, jest ku temu okazja, bo wyszła aktualka gry dodająca nowe przedmioty, auta i akcje - osobiście jeszcze niczego nie sprawdziłem ale jakoś w tygodniu ogarnę i liczę na powiew świeżości w tym (parafrazując klasyka) "smutnym jak [cenzura] mieście"
Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału, wtedy też pogadamy co dalej z naszymi spotkaniami - czy dalej gramy w GTA (czekając na dodanie napadów) czy też zmienimy tytuł.

Jeszcze tylko pozwolę sobie przekopiować ważne fakty z poprzedniego tematu, rzućcie okiem na REGULAMIN.
Warto też dołączyć do Ekipy ARHN.EU na GTA Social Clubie.

Sorry, magmus, ale chodzą słuchy, że wylatujesz Och, nie! (fot. i postać by Dark Crash One)

[Obrazek: 0_0.jpg]

Pozdrawiam Kissing
Link.
Pewka, że będę, lecz zaznaczam, że mogę się trochę spóźnić Grinning
Postaram się nie spóźnić Kissing
Będę GrinningD
Tak jak zawsze będę na 100% Grinning
You have my Tommy gun.
Będę jak zawsze Smiling
Crash będę czekał na ciebie
Grabisz sobie Snaki Angry
Ja postaram się być tylko ale nie mówię ża na 100% bo w sobotę jadę na wakacje Kissing
Jak nie zapomnę to będę nick psn: Woodymir Grinning
Hej, znalazłoby się miejsce dla jednej nowej, dość zielonej w kwestiach teamspeaka osoby? ^^''
psn Dra_Dragonic
(27-06-2014, 12:59)Dra_ napisał(a): [ -> ]Hej, znalazłoby się miejsce dla jednej nowej, dość zielonej w kwestiach teamspeaka osoby? ^^''
psn Dra_Dragonic

Witaj, Dra - nie rozumiem pytania... Oczywiście! Zainstaluj sobie TS'a, użyj danych podanych w Regulaminie i dołącz do nas dzisiejszego wieczoru Smiling
Hej! Jesteśmy po grze, można wiele mówić o tym, że GTA Online się nam przejadło, ale mimo wszystko mi dalej się w nie przyjemnie gra Smiling Wczoraj było bardziej kameralnie, ekipa 6 osób, niestety przez problemy z połączeniem ominęła mnie połowa atrakcji. Tak czy inaczej, najbliższe Gruniopiątki będą z The Last of Us, następnie Assassin's Creed IV: Black Flag, jeżeli nie będzie chętnych to zrobię sobie Forever Alone piątek Winking

A teraz mini foto-relacja:

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]
Deatchmatch, Zyga - debeściak, jako uczestnik na polu bitwy cykał fotki Heart


[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Akcja "Pociąg" i kilka błędów z nią związanych.

Niestety, tylko tyle, większość użytkowników ma już zapchane pamięci w swoich aparatach, a szkoda rozstać się z każdym jednym zdjęciem Winking
Dzięki wielkie za wczoraj, było naprawdę super, zwłaszcza imprezowy pociąg, którego niestety, żadna boska ręka aparatu nie mogła uchwycić. Miło mi także powitać nową osobę - Dra. Czekam na następne Gruniopiątki z gier, które posiadam, bo niestety, ani TLoU, ani ACIV nie posiadam Childish. Nie wiedzieć czemu, na Grunio z chęcią bym w jakiegokolwiek Tekkena pyknął Winking.
Bardzo chciałem być, ale niestety poniósł mnie melanż z okazji zakończenia roku :C
Wielkie dzięki za wspólną grę! Było naprawdę fajnie. Grinning Głupio, że zawaliłam sprawę z mikrofonem (przepraszam tych, którzy dostali po uszach), a żeby było weselej pod koniec jeszcze zaczął siadać mi dźwięk. Cóż... Może następnym razem będzie lepiej. :P