Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siemeczksoniaczek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Nazywam się Krzysztof, mam prawie 18 lat i mieszkam w Chorzowie. Gram w gry praktycznie od zawsze. Głównie na pc, ale mam też ps3, na którym w sumie grałem kilka razy i od kilku dni także 3ds xl, którego już zdążyłem pokochać(w dodatku to limitowana edycja z przepięknym namalowanym yoshim, więc tym bardziej Heart). Moje ulubione gatunki to platformówki, strategie turowe i jakieś ogólnie pojęte gry akcji. W grach jestem bardzo słaby jak i we wszystkim innym, ale o dziwo udało mi się przejść całe dark souls 2, w dodatku większość bosów na maks kilka prób. Jedynie z trzema strażnikami ruin się męczyłem. Trochę to dziwne bo w większości gier ginę nawet w samouczkach Grinning. W lipcu planuję zakup wii u i jeżeli jest tu ktoś z okolic i chciałby wpaść pograć razem w mario kart 8, albo coś innego, to chętnie go ugoszczę Smiling. No to tyle bo i tak nikt tego nie przeczyta, ponieważ "too long, didn't read".
Hej!
Miło Cię przywitać na forum arhn.eu gdzie panuje rodzinna atmosfera™ i ludzie zazwyczaj czytają długie przywitania (czym wiecej wiadomości o kimś na początek tym lepiej).
Fajnie witać kolejnego rycerza dużego N w Polsce :-)