Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zapraszamy na otwarcie krakowskiej Cybermachiny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1HfnSlHIFPM.jpg]
Od pewnego czasu w Polsce pojawia się coraz więcej pubów dla graczy. Już wkrótce w Krakowie otwarty zostanie kolejny lokal, w którym oprócz napicia się, będziemy mogli pograć ze znajomymi.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Zapraszamy na otwarcie krakowskiej Cybermachiny
no i kolejny w krakowie, a w warszawie nic Childish
W Warszawie prędzej czy później taka placówka powstanie... W Tychach pubu dla graczy raczej nigdy nie będzie. Swoją drogą, sam nie piję alkoholu, więc przyjaciele dziwiliby się, że chcę się szlajać po pubach Smiling

W Warszawie prędzej czy później taka placówka powstanie... W Tychach pubu dla graczy raczej nigdy nie będzie. Swoją drogą, sam nie piję alkoholu, więc przyjaciele dziwiliby się, że chcę się szlajać po pubach Smiling
Ja czekam na powstanie cybermachiny w Rzeszowie, chociaż do Krakowa i tak nie mam daleko.
Ciekaw jestem czy dożyję czasów kiedy coś takiego otworzy się w Trójmieście :P Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Krakowiakom dobrej zabawy w nowym lokalu Smiling