Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pinnacle Studio - co sądzicie o programie? Jakich sami używacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
przyszło mi dziś złożyć prosty filmik z muzyką w tle i zdjęciami, zacząłem się zastanawiać jakich programów do obróbki wideo używają użyszkodnicy arhn.eu i jakie też polecają.
Osobiście od dłuższego czasu używam Pinnacle Studio 14, moim zdaniem jest prosty w obsłudze, ma sporo fajnych efektów i bawienie się nim to sama przyjemność. Planuję zakup nowszej wersji 17 (kosztuje 200 zł) czy w tej cenie znajdę coś równie dobrego i prostego w obsłudze? (jestem raczej amatorem składania filmików)

Czekam na Wasze posty i propozycje.

Pozdrawiam,
Link.
Ja używałem kiedyś do obróbki wideo Camtasia Studio (akutalnie używam jedynie go do nagrywania obrazu i dźwięku), dopóki nie brakowało mi kilku funkcji. Wygrzebałem więc swoje stare Premiere Pro 7 i na nim pracuję naprzemiennie z Camtasią. Co prawda zastanawiałem się nad CS6, lecz jest ona zbyt droga, bym mógł ją sobie kupić ot tak. "Siódemkę" mi kiedyś polecano i jestem z niej zadowolony, ale po prostu nie wiem, czy w CS6 wprowadzono tyle nowych funkcji, by się przenosić Smiling

Ja tak czy inaczej z swojego pakietu obróbki filmów jestem dumny i jakoś to śmiga :p
Z Pinnacle kiedyś miałem okazję się bawić, ale gdy wypróbowałem wersję demo na moim komputerze, to już nie było fajnie Winking