Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Aktualizacja] Reaktywacja Secret Service?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W internecie pojawiła się strona internetowa z logo kultowego magazynu Secret Service, która odlicza do tajemniczego ogłoszenia. Na zegarze pozostało 18 dni.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: [Aktualizacja] Reaktywacja Secret Service?
Pytałem dziś wujka czy to pamięta i mnie wyśmiał, mówi, że jakby poszukał na strychu to by znalazł parę numerów Smiling
Szkoda że go wskrzeszają, zdechło to zdechło a teraz będą próbować tworzyć jakieś nowe pismo, które za pewne z secret serwise będzie miało co najwyżej wspólną nazwę i paru redaktorów.
Za młodu nigdy nie miałem styczności z tym pismem, więc nie mam pojęcia czego się spodziewać - zobaczymy, czy jakością materiałów przebiją Cd-action :P
I byłoby bardzo dobrze. CD Action odkąd jest monopolistą to leci sobie w kulki. Jeszcze usilne wpychanie wszędzie tej jej feminazistki.
jak dla mnie bomba mam prawie wszystkie numery tego pisma (może z 5 mi brakuje), czekałem na jakiś dobry magazyn na rynku bo w tej chwili warte uwagi jest chyba tylko psx extreme no i może cd action. Pożyjemy zobaczymy może się uda. Generalnie chyba kiedyś już próbowali ss prowadzić w formie pdf ale to chyba bardziej fanowskie dzieło było i padło bodaj po 5 numerach
o widzisz tego nie wiedziałem Smiling zdaje się, że załapałem sie na sam koniec. Jednak to nie było ss i całkiem inaczej się to czytało.
Może jeden numer kupie ale raczej pozostanę przy psx extrime.