Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Karabin Plazmowy a'la F3/F:NV - Jedyny w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Jakiś czas temu udało mi się wygrać w GiveAwayu taki dynks(jak ktos zechce, to znajdzie, jak dokładnie). Mam nawet filmik, który pokazuje moje trofeum.

[video=youtube]http://youtu.be/aA0Njn7Ru8E[/video]

Co o tym cacku sądzicie? Chcielibyście takie mieć?
Bardzo fajny Grinning Jedyne, co mnie zawsze razi w takich gadżetach, to fakt, że wyraźnie widać śrubki które go trzymają w całości - mogliby dać jakieś zaślepki albo coś w tym stylu żeby chociaż minimalnie je zakryć (1:16) albo chociaż użyć takich, które wyglądem przypominają zardzewiałe. Mimo to mój wewnętrzny nerd chciałby coś takiego mieć. Po co? Dla jaj Smiling
OMG. Normalnie się pośliniłem oglądając to. Gościu robi super propsy. A Ty miałem dużo szczęścia, że udało Ci się wygrać to cudeńko Smiling. Jakby Ci się chciało to mógłbyś go rozkręcić. dodać w środku silnik elektryczny z wałkiem, który by poruszał te magazynek. Baterie z tyłu są (tak ?), to pewnie jakaś instalacja jest tam poczyniona Grinning. A za głos i sposób wypowiedzi leci sub Winking
(03-07-2014, 10:19)WolandPL napisał(a): [ -> ]Bardzo fajny Grinning Jedyne, co mnie zawsze razi w takich gadżetach, to fakt, że wyraźnie widać śrubki które go trzymają w całości - mogliby dać jakieś zaślepki albo coś w tym stylu żeby chociaż minimalnie je zakryć (1:16) albo chociaż użyć takich, które wyglądem przypominają zardzewiałe. Mimo to mój wewnętrzny nerd chciałby coś takiego mieć. Po co? Dla jaj Smiling

Widzę, o co ci chodzi, ale mi tam nie przeszkadza. A mój wewnętrzny nerd to ma. nawet Dark Archon czegoś takiego nie załatwi, hehe Devil


(03-07-2014, 10:57)Azu napisał(a): [ -> ]OMG. Normalnie się pośliniłem oglądając to. Gościu robi super propsy. A Ty miałem dużo szczęścia, że udało Ci się wygrać to cudeńko Smiling. Jakby Ci się chciało to mógłbyś go rozkręcić. dodać w środku silnik elektryczny z wałkiem, który by poruszał te magazynek. Baterie z tyłu są (tak ?), to pewnie jakaś instalacja jest tam poczyniona Grinning. A za głos i sposób wypowiedzi leci sub Winking

Udało mi się. Polecam grę w F2 (i F1) postacią z LK 10 :P
A czy dałoby się zrobić taki silniczek? pewnie tak. Ale ja jestem antymajsterkowicz ("Naprawa" na minusie :P ) I jeszcze popsuję na amen.