Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Rok 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Smutek z powodu oddalenia premiery od dawna wyczekiwanej gry dotyka wielu z nas. Jest to tym bardziej odczuwalne właśnie w tym roku, gdyż na naszych świeżych jeszcze konsolach, mimo szumnych zapowiedzi developerów nie odpalimy jeszcze przez co najmniej 6 następnych miesięcy takich produkcji jak <em>Batman: Arkham Knight</em>, <em>Dying Light</em>, <em>The Division</em> czy <em>The Order 1886</em>. Trend ten ma oczywiście swoje dobre i złe strony. Wszak nikt nie powinien narzekać na chęć developerów do stworzenia lepszego efektu końcowego, nawet kosztem opóźnionej premiery. Z wielu stron słyszę jednak głosy, jakoby ten rok był dla branży zwyczajnie kiepski. Powodów do narzekań kilka by się znalazło.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Rok 2014
Pewnie nikogo nie zdziwi, że po prostu nie mogę się doczekać premiery DA: Inkwizycja. Nie mam pojęcia, czemu wielu graczy uważa, że rok 2014 nie będzie obfity w dobre tytuły. Jak dla mnie ta opinia jest po prostu głupia.

Jako Polacy jesteśmy (ehm... jesteście, bo mnie to raczej nie kręci) dumni z Wiedźmina, jadąc przy tym każdy, najbardziej nawet dopracowany tytuł. To też często świadczy o dojrzałości graczy.

Pod koniec 2014 roku pojawi się wiele gier, na które czekałem z niecierpliwością, chociaż zdecydowanym zwycięzcą jest Dragon Age Smiling
Świetna robota bleub!

W zestawieniu zabrakło mi tylko Middle-earth: Shadow of Mordor. Chyba jedyna interesująca mnie gra AAA w nadchodzących miesiącach, chociaż po początkowym zachwycie, potem przyszło otrzeźwienie i boję się, że będzie to tylko klon asasyna, czego nie zniosę.

Liczę też na jakieś niespodzianki mniejszych producentów, niekoniecznie indyków, ale zwyczajnie mniej szumnie zapowiadanych pozycji.
Zapomnieliście o The crew i forza horizon
No chyba że to ma być w materiale o grach wyścigowych
Dead rising jeszcze na PC wychodzi.

Ja nie czekam na wiedźmina, jakoś mnie do niego nigdy nie ciągło
Lecz w tym roku mam zamiar nadrobić starsze premiery i nie wyczekuje niczego (no może far cry 3)
Niestety, po tragicznym Dragon Age 2 nie jestem w stanie nawet zmusić się do wydania złotówki na Inkwizycje. Drugi raz się oszukać nie dam.
Wiedźmin 3 (tylko nowej konsoli brak Childish)

Wiedźmin 3 (tylko nowej konsoli brak Childish)
Wiedźmin może okazać się ciekawy, bardzo ciekawy, ponieważ ma być sporo odniesień do książki.Czekam jeszcze tylko na najnowszego Mortala.
Interesuje mnie jedynie wiesiek, FC4, AC:U i nowe simsy Smiling Reszta kotlety, gry konsolowe i (CoD,BF:H) kopie gier Smiling
Ja najbardziej czekam na... Eee... E tam. Mam za słabego blaszaka na te gry, chociaż i tak kupie sobie GTA 5, jeśli będzie to wersję kolekcjonerstką. Na szczęście niedługo kupie sobie WiiU i będę grał w zeldy i mariany, więc jakoś przeżyje.
@babiniu
O The Crew, Project CARS czy Horizon 2 obszerniej skrobnę w oddzielnym artykule, jeszcze w tym tygodniu. Zdecydowałem się na ten zabieg gdyż wyjątkowo dużo dzieje się w kategorii gier wyścigowych w 2014 Smiling
Far Cry 4 jest na pierwszym miejscu w moich oczekiwaniach tego roku Smiling ,oprócz tego chętnie pogram w The Evil Within oraz chętnie kupie PS4 dla Little Big Planet 3 Smiling
Ja najbardziej czekam na Dreamfalla Chapters. I to będzie chyba jedyna gra, którą w tym roku kupię w premierę.
A o nowych pokach nic nie wspomniano ;_;
Ja tam jeszcze nie ograłem Ogromnej Kradzieży Auta 5, bo jako pecetowy gracz nie mam w domu żadnej konsoli (Oprócz Nintendo Wii, którego nie odpalałem od 6 miesięcy)