Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: G2A Goldmine
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym wam przedstawić pewną stronę, na którą natknąłem się eksplorując otchłanie internetu. Mianowicie jest to G2A - Serwis, gdzie w prosty sposób możemy sprzedawać i kupować swoje gry (Prawie jak allegro).

Serwis ten stworzył program dla ludzi, którzy nie mają funduszy na gry, bądź są za młodzi etc.
O co w tym chodzi ? Proste !
Tworzycie swoje konto z takowego linku: CIACH! (Jest to mój reflink, nie musicie z niego korzystać, jeśli nie chcecie, wy na tym nie tracicie ja zyskuję , lecz ludzie z korzystający z polecenia dostają na start 1€)
Czysty: https://www.g2a.com/

Cały serwis działa na zasadzie zapraszaniu osób, które kupują gry, bądź mają znajomych, którzy to robią.
Wyjaśnię to na twojej zasadzie.


Załóżmy, że rozsyłasz po 2 znajomych twój reflink, przez który oni zakładają konto.
Jeśli twoi znajomi kupią grę, to dostaniecie pieniądze (Zależnie od ceny tej gry) (Znajomi na tym nie tracą).
Lecz, gdy twój znajomy nie ma zamiaru kupować gier, tylko zaprosił kolejnych znajomych, to ty także dostajesz bonusy za nich, lecz już nie tak duże (60%).
Oni także mogą zapraszać, a kiedy ten zaproszony kupi grę ty dostaniesz pieniądze (40%).


Gdy macie już wiele zaproszonych znajomych i sporo pieniędzy zarobionych takim sposobem możecie przejść do kupna gier lub wypłacenia ich !

Umieszczanie treści referencyjnych jest zabronione przez regulamin. Temat ląduje w koszu.
~b

Jest tam maść na stopy?

Nie jesteś śmieszny. Robisz śmietnik. +50%.
~lklw

(02-07-2014, 10:36)BabciaFunia napisał(a): [ -> ]Jest tam maść na stopy?
Nie, ale możesz wypłacić pieniądze i se kupić Smiling