Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Infamous Second Son Dziedzictwo Cole'a problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ostatnio kupiłem dodatek do Infamous Second Son o nazwie Dziedzictwo Cole'a ale nie mam go na konsoli tzn. kupiłem dodatek(wraz z kilkoma innymi rzeczami które działają)z oficjalnej strony Sony na laptopie, a kiedy próbowałem go później pobrać na konsoli to wyskakiwał mi tylko napis że jest zainstalowane. Chciałbym dodać że szukałem na mapie świata nowej misji(z tego dodatku) ale nic nie znalazłem, podobnie było z kurtką Cole'a której nie znalazłem w ubraniach.
Według internetu dziedzictwo Cole'a rozpocznie się w momencie, gdy dotrzesz w fabule do momentu pojawiania się misji pobocznych, będzie to pomarańczowa kropka na mapie. Jego kurtka odblokuje Ci się po ukończeniu misji, również według internetu, więc nie wiem na ile te informacje są prawdziwe.
Tylko że ja już ukończyłem grę na 100% :/
To może spróbuj pobiegać trochę po świecie, aż kropka się pojawi? Ewentualnie rozpocznij nową grę i przedrzyj się na szybko do momentu misji pobocznych (Obstawiam, że nie są tak daleko jeśli chodzi o postęp fabularny, chyba warto będzie spróbować).
spróbuję jutro rozpocząć nową grę, ale wydaje mi się że to i tak nic nie da bo nie pobierałem tego dodatku, tylko go kupiłem, ale jak chcę wejść na jego stronę w PSN to pisze mi tylko że dodatek jest zainstalowany
PS3 (przy kupionym PS+) ma opcje samoczynnego włączania się o ustalonej godzinie i pobrania najnowszych aktualizacji/kupionych rzeczy/i tak dalej, więc może i PS4 ma identyczną funkcjonalność? Ciężko mi wróżyć z fusów i prosiłbym, by jakiś użytkownik tej konsoli z większą wiedzą wypowiedział się jeśli moje przypuszczenia są mylne. A do tego czasu - Czekam na rezultaty ponownego odpalenia gry, a gdy to nie pomoże, to będę kombinował dalej.
Zauważyłem dziwną rzecz na moim koncie w PSN. Otóż kiedy wchodzę w listę elementów do pobrania to pokazuje mi że kupiony dodatek nie jest z niczym kompatybilny, i nie mogę go pobrać. Ale kiedy klikam w ten dodatek to pisze że jest kompatybilny z PS4 i właśnie na niego mogę to pobrać. Problem w tym że kiedy klikam na Pobierz na PS4 to wyskakuje mi ładowanie i dalej nic się nie dzieje.