Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cross-buy na Wii U i 3DS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wirtualna dystrybucja gier od jakiegoś czasu skutecznie kusi użytkowników swoimi zaletami. To prawda, przypisywanie tytułu na stałe do konta oraz rezygnowanie z postawienia pudełka na półce to dla niektórych duża przeszkoda w przekonaniu się do kupna wirtualnych kopii ich ulubionych tytułów. Często jednak kuszeni jesteśmy bardzo atrakcyjnymi cenami, a na dokładkę dochodzi możliwość kupna tej samej produkcji na kilka konsol jednocześnie – taka opcja nazywana jest właśnie cross-buy. I chociaż nikt nie odmówi możliwości posiadania ulubionego tytułu na kilku konsolach za cenę jednego, to z takiego cudu cyfrowej dystrybucji cieszyć się mogą jedynie użytkownicy sprzętu Sony. To właśnie ojcowie PlayStation wprowadzili owe dobrodziejstwo na swoich konsolach i jak na razie nikt pałeczki od nich nie przejął.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Cross-buy na Wii U i 3DS
Mam dokładnie takie samo wrażenie. Parę indyków i gry z Virutal Console bardziej skłoniłyby do kupna Wii U, przy opcji cross-buy. Tak jak napisałeś nie sądzę, aby gry robione przez Nintendo korzystały z tej opcji(zresztą ceny gier od nich na e-shopie są droższe od pudełkowych więc po co przepłacać?). Jestem ciekaw jak by na sprzedaż Wii U wpłynął cross-buy Super Smash Bros. Ale taka opcja jest chyba snem Grinning
Mogli by jeszcze zmodernizować swój e-shop bo tam coś zaleście to katorga. Niech sie zasugerują xbox live według mnie najbardziej przejrzysty i czytelny