Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: SKUP Edycji Kolekcjonerskich !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kolekcjonerów !
Temat ten założyłem dla tych, którym znudziły się dane kolekcjonerki, mają duble lub po prostu chcą się ich pozbyć. Skupuje wszelkiej maści edycje kolekcjonerskie, edycje premium - wszystko tylko i wyłacznie KOMPLETNE. Przeżyć mogę ewentualny brak DLC lub jakiejś płytki Making Of czy coś. Pod dołem proszę pisać jakie edycje macie na sprzedaż, myślę, że z ceną dogadamy się bez problemu, zawsze można wystawić na Alledrogo dla bezpieczeństwa Smiling Skupuje również edycje zagraniczne. Wszystkie edycje na PC,PS4,XBO,PS3,XB360 - tylko na te platformy, ponieważ innych konsolek nie posiadam. Pozdrawiam i czekam na oferty. Jestem dostępny praktycznie całodobowo co oznacza szybki kontakt. W razie pytań proszę pisać pod numerem GG : 12431814 lub dzwonić : 602 493 684 albo po prostu napisać tutaj !

EDIT : Zapomniałem dodać, że mój budżet jest nieograniczony więc proszę się nie przejmować, jeżeli jakaś kolekcjonerka jest warta z 700zł Smiling

ODŚWIEŻAM !

Ogólnie wszelkie kolekcjonerki mogę kupić bez DLC i kodu na grę, więc proszę pisać Smiling
Kontakt:
Telefon: 602 493 684 (proszę wysłać SMS"a w jakiej sprawie dzwonisz, a ja oddzwonię jak najszybciej)
Posiadam na sprzedaż kolekcjonerkę Call of Duty: WaW na PS3. Jaką cenę za nią proponujesz?
To jest edycja z piersiówką ? Jeżeli tak to takową już posiadam.
Press kity cie interesują?
Nieograniczony budżet? Fajnie... też bym tak chciał.
Wiesz co musiałbym się zastanowić, ale możesz mi napisać na PW jakie masz. Może źle się wyraziłem pisząc nieograniczony, po prostu chcę uzupełnić kolekcję, ale znowu nie będę wariował i kupował jakieś kolekcjonerki 3x drożej. Jestem spokojny mogę poczekać.
a prasówki można w ogóle sprzedawać?
@UP
Aj tam, można Grinning
Jeśli pisze "not for resale" to się nie powinno. Ja na szczęście nic takiego nie mam.
(07-07-2014, 20:34)CriX Doomsday napisał(a): [ -> ]Press kity cie interesują?
Nieograniczony budżet? Fajnie... też bym tak chciał.

A jakie masz?
PILNE: Poszukuje Edycję Szaleńca Far Cry 3. Najlepiej nową, lecz może być lekko używana Musi być wszystko w komplecie. Gdyby ktoś widział w Empiku za rozsądną cenę to bardzo proszę o info, albo jeśli ktoś ma na sprzedaż. Może być PC/XB360/PS3!
Jaka oferta?
Mam nową, ale rozpakowaną - figurka na półeczce musi być Winking
Kody niewykorzystane, stan: jak ze sklepu.
Czy kolega skupuje także steelbook'i?
Mam na wydanie kolekcjonerkę The Elder Scrolls online. W skład wchodzi wszystko z kolekcjonerki. Proszę o kontakt
ODŚWIEŻAM !
Na ten moment poszukuje:
-Steelbook Sacred 3
- Far Cry 2 Edycja Kolekcjonerska ( musi być w komplecie koszulka )
- Steelbook The Last of Us Remastered
- The Last of Us Edycja Kolekcjonerska PS3
- Steelbook Battlefield 3
- Killzone 3 Edycja Helghast
- Splinter Cell Conviction Edycja Kolekcjonerska
- Aliens Colonial Marines Edycja Kolekcjonerska
- Sniper Elite V3 Edycja Premium (może być bez kodu na grę )
Ogólnie wszelkie kolekcjonerki mogę kupić bez DLC i kodu na grę, więc proszę pisać Smiling
Kontakt:
Telefon: 602 493 684 (proszę wysłać SMS"a w jakiej sprawie dzwonisz, a ja oddzwonię jak najszybciej)
Mam na sprzedaż steelbook z BF4.
Odświeżam Temat
Odświeżam temat
(17-03-2015, 01:26)UnboxingManer napisał(a): [ -> ]Odświeżam temat
Hello
Tu ma kolega Far Cry 2 komplet w folli -> http://allegro.pl/far-cry-2-edycja-kolek...33684.html
refreshuje temat ;D
(19-10-2015, 18:39)UnboxingManer napisał(a): [ -> ]refreshuje temat ;D

Witaj, 

Byłbyś zainteresowany Diablo 3 EK, Assassin's Creed Brotherhood Codex Edition oraz Halo Reach Legendary Edtion?
(19-10-2015, 20:03)Edredragon napisał(a): [ -> ]
(19-10-2015, 18:39)UnboxingManer napisał(a): [ -> ]refreshuje temat ;D

Witaj, 

Byłbyś zainteresowany Diablo 3 EK, Assassin's Creed Brotherhood Codex Edition oraz Halo Reach Legendary Edtion?

Halo Reach Legendary Edition jam najbardziej :Smiling   Proszę o priv