Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pluginy, mody, dodatki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie podajemy propozycje pluginów, modów, dodatków, które powinny zostać wrzucone na nasz Minecraftowy serwer. Można również komentować i głosować na propozycje innych. Po wrzuceniu danego plugina do gry pojawi się w tym wątku odpowiednia informacja Smiling
Pluginki na sam początek, czyli standardowe

Bukkit + World Guard + Cuboid oraz WorldEdit Reszte trzeba ustalić z graczami czy ten server to RPG czy FB,

ewentualnie jest Economy Smiling
Jeśli chodzi o mody to proponowałbym Technic Pack (Tekkit).
Niestety aktualna wersja jest na 1.0 Childish
Przydał by się ten mod co wprowadza walutę. Takie nastawienie bardziej RPG bardzo by mi się podobało :P
Był taki plugin, który pozwalał na zmianę czasu przez spanie nie uwzględniając osób AFK. Nie pamiętam jak się nazywał. Mam nadzieję, że zrozumieliście, o co mi chodzi.
W sensie, że jeśli 3 osoby stoją w miejscu bez ruchu a 3 inne pójdą spać to i tak się uda "zrobić" dzień? To trzeba go poszukać i zapytać innych co o tym sądzą Smiling
Oczywiście przydały by się zabezpieczenia terenu i skrzynek :D
A do tego jakiś worldedit dla adminów i moderatorów serwera; plugin z teleportami i z ustawianiem /sethome /home /spawn...
I oczywiście fajną rzeczą jest mapa surowcowa, ale nie wiem jak by wasz serwer to utrzymał :D
I mod który wyładowywuje ludzi z minecartów, teleporty z bloków surowców, windy ze znaków z odpowiednim hasłem :D
Plugin ze sklepami :)
Wkrótce przygotuje listę, ale jutro wyjeżdżam na półtora tygodnia (do wtorku).
PS. Będą wkrótce jakieś nabory na moderatora?
Jestem przeciw /sethome, /home, /spawn. To nie jest FB, tylko survi.
Mapa kopalniana jest bez sensu. Od tego masz główną mapę.
Proponuję FalseBook, czyli [Gate] [Bridge] itp.
Proponuję BorderGuard, czyli granice ustawione na jakąś konkretną długość, aby gracze nie rozszerzali mapy za bardzo.
Jeśli by grało więcej osób można dać Factions.

Proponuję Iconomy, oraz plugin Jobs, aby można było zarabiać. W Jobs prace: Górnik, Rolnik, Drwal, Wojownik. Dodać do Jobs Levele i rangi. Na przykład jeśli Górnik osiągnie 30 lvl dostaje range Novice Górnik czy jakoś tak. Im większy level tym więcej zarabiasz.
Dynmapa, Multiverse (Core i Portals), LWC, Permissions, LogBlock (lub inny od logów, jak nie macie mysql)
Bardzo fajnym pluginem urozmaicającym grę, jest MobArena. Działa na takiej zasadzie: wpisujemy się do areny, wchodzimy do takiego małego pokoju gdzie wybieramy klasy i potem wbijamy na arenę, gdzie musimy wytrwać jak najwięcej fal. Ten kto wytrwa najwięcej dostaje jakąś nagrodę. Widziałem ten plugin na innym serwerze i świetnie się prezentuje
http://www.youtube.com/watch?v=6AETl1gUs...ure=relmfu

Bardzo fajna modyfikacja warta wgrania na serwer każdemu się to przyda
http://www.youtube.com/watch?v=7gA6Cee1C08

Fajna modyfikacja warta dodania na serwer dzięki niej mamy jeszcze więcej możliwości
Boskie! Chcemy to!