Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pokémon Art Academy — Podgląd #030
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: yOM3ZISpAfs.jpg]
Pikachu i spółka nie są może najbardziej majestatycznym obiektem do uwieczniania na płótnie, ale okazuje się, że analizując oficjalne artworki Pokémonów, można się wiele nauczyć o technikach wykorzystywanych przy tworzeniu ilustracji.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Pokémon Art Academy — Podgląd #030
A narysujesz kokoszke na następny odcinek ? :3
Fajna popierdółka, jak trochę stanieje i znajdę jakiś rysik to chętnie się pobawię. Akurat chciałbym nauczyć się rysować na podstawie takich poradników.
Za każdym razem jak oglądam coś co jest związane z 3DS (tudzież ogólnie filmy związane z rodziną DS'ów) mam ochote kupić 2/3DSa..
Chyba sie w końcu skuszę Smiling
Mam takie pytanie. Czy jest mozliwosc wylaczenia widoku mobilnego na ipadzie? Bo nie, zeby cos, ale ten, co jest, to straszy crap.
Ja bardzo lubię rysować, ale nie umiem. Przed chwilka, dzięki Pokemon Art Academy narysowałem, według mnie., pięknego Diggleta :P
Nie wiem czemu, ale ten nauczyciel straaasznie przypomina Luigi'ego :P
Powiem Jedno Shup Up and take my money.
I tak lepiej się to rysuje: Torll
Troll zawsze spoko...
Gra fajna ale raczej nie dla mnie bo nawet torllface jest daleko poza moimi możliwościami
fajna rzecz, szkoda że nie mam tego urządzenia brałbym jak Cygan rower Winking
film przekonał mnie do tej gry
Ja bym chciał obejrzeć 2 godzinny live z tej gry jak Archon próbuje narysować Metagrossa bez niczyjej pomocy.
Narysowałes Bidoofa, Archon?