Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hello fellas!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, nazywam się Max, mieszkam w Mysłowicach (Śląskie),
jestem zapalonym graczem (głównie PC) i od długiego (tak myślę Grinning) czasu widzem ARHN.EU na YouTube.
Niemniej jednak na forum zdecydowałem się zarejestrować dopiero dziś, zainteresowany możliwością posiadania własnej biblioteki gier, "acziwmentami" jak i możliwością konwersacji i poznania paru ludzi interesującym się tym co ja. Smiling
A więc, jak już napisałem gram głównie na pececie i nie planuję tego zmieniać, oprócz tego pogrywam czasem na moim stareńkim GBC w Pokemony Blue i Crystal. Moim ulubionym gatunkiem gier jest RPG.
Jestem fanem Diablo I i II (jeżeli chodzi o III, no cóż, gdyby był to facebook ustawiłbym status "To skomplikowane"), pierwszego Luigi's Mansion (co widać chyba po moim nicku), gier z Batmanem (no dobra, jest jeszcze Arkham Origins, urgh) oraz pierwszego Fable i Wiedźminów.
Nie tylko grami człowiek żyje, więc opowiem wam coś o innych rzeczach, które lubię. (If you know what I mean) Smiling
Lubię filmy Guillermo Del Toro oraz parę filmów Tima Burtona, uwielbiam fantastykę (książki Sapkowskiego FTW) - głównie sagę Wiedźmina oraz trylogię husycką. Jestem fanem postaci Batmana.
Z seriali oglądam/oglądałem
-Supernatural
-Smallville
-Doctor Who
-Sherlock
Słucham lekkiego metalu, folku i różnego rodzaju rocka (ulubione zespoły to m.in Three Days Grace, Eluveitie, Rise Against)
Dużo rysuję i myślę, że idzie mi to nieźle (aczkolwiek nie uważam się za kogoś bardzo dobrego w tym fachu).

To tyle, mam nadzieję, że nie zanudziłem was na śmierć moją skromną osobą i że poznam na tym forum wielu ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Pozdrawiam.
Hello Max Smiling
Witamy na pokładzie Grinning