Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] Gra PS3 - Rocksmith 2014 (UWAGA! Konkurs na najlepszą solówkę)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
do oddania mam Rocksmitha 2014 (instrukcja i okładka PL, gra po angielsku - jak nówka) kupiłem okazyjnie, by następnie dokupić kabel. Koniec końców kupiłem nowy zestaw w dobrej cenie i jedną z kopii gry postanowiłem oddać. Ale tym razem nie będzie tak łatwo jak zawsze Smiling Żeby wziąć udział w rozdawajce trzeba nagrać filmik na YT ze swoją grą na gitarce, może być to solówka własna jak i czyjegoś wykonawcy, cover itp. w filmie musi zostać powiedziane słowo "Konkurs Rocksmith, arhn.eu" lub coś w ten deseń. Pooglądam sobie solówki (jak w ogóle ktoś się zgłosi) i wybiorę zwycięzcę Smiling

Konkurs zostanie zakończony pod koniec lipca.

Powodzenia!

[Obrazek: 2vvqnvc.jpg]

[Obrazek: 65d204.jpg]
Szkoda że mam akustyka i ledwie potrafię na nim grać Laughing Ale pomysł na konkurs niezły
Do kiedy można się zgłaszać? Smiling
Na zgłoszenia czekam do końca lipca Smiling
Póki co to nikt nie bierze udziału :3 Więc może ja coś nagram...
Można zagrać tylko intro piosenki? Laughing
Można zagrać wszystko. Zgłoszenia nie muszą być publiczne, jeżeli ktoś sobie tego nie życzy, filmik podsyła mi na PM - więc dane na temat zgłoszeń posiadam tylko ja Winking
Dobra to jutro wyśle krótki filmik. Już teraz powiem że będzie to kawałek utworu Gren Day - Stay The Night
a liczy się twórczość własna? tzn mam na myśli mój zespół :P
Odsyłam do pierwszego posta, blebu, w którym jasno i czytelnie jest napisane, czy może być własna, czy też nie Mystery Solved
znaczy chodzilo mi o to, że jest to nagranie studyjne na którym nie tylko ja gram na gitarze, ale są również inne instrumenty oraz wokal
W tym poście będzie zadana odpowiedź na konkurs. Obawiam się, że może nie zdążyć przetworzyć się przed terminem, dlatego piszę Smiling

Zdążyłem!

Zastrzegam sobie prawo do usunięcia wideo w dowolnym momencie.
Nie jestem gitarzystą.
PS. To prawda.



And the winner is... Party! romekb! Gratulacje! Świetnie zagrałeś, jesteś jedyną osobą która się zgłosiła, wygrywasz Heart dzięki za wzięcie udziału. Podaj mi swój adres do wysyłki gierki, do tego leci Repik + oraz bonusowa kostka gitarowa od samego Linka Torll
Hej Linku, taki trochę odkop tematu.
Obiecywałem, że nagram coś z Zeldy, patrz co mam:




Jednak GH Studio* działa w wersji GH:Warriors of Rock, co udało się przypadkiem dzisiaj sprawdzić.
Masz, naciesz oczy i uszy!
Kicaken Grinning Jesteś Mistrz! Dziękuję bardzo, co za cudowna muzyczna pocztówka. WYGRYWASZ! Nagrodę dodatkową - niespodziankę Smiling Podaj mi swój adres na PM.