Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Super Retro Trio
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: qY_pqX4IKi0.jpg]
Super Retro Trio to kolejna konsola przeznaczona dla miłośników retrosprzętu. To stosunkowo wierna oryginałom hybryda obsługująca konsole NES/SNES/Mega Drive (Genesis), która próbuje odtworzyć uroki grania na oryginalnym sprzęcie bez żadnych dodatkowych ulepszaczy. Jej specjalną funkcją jest wsparcie dla kontrolerów wszystkich trzech systemów i możliwość ich krzyżowego wykorzystania z każdą z konsol.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Super Retro Trio
No powiem szczerze, że zdecydowanie czekam na bardziej obszerny materiał tej konsolki. Generalnie zastanawia mnie fakt, czy za ok. 10 lat będziemy mogli dorwać konsole, które jednocześnie będą potrafiły odtwarzać gry z PSX, N64? Jak to się mówi: poczekamy- zobaczymy.
Wygląda fajnie, ale cena trochę powala za 300 zł można kupić PS2 z pakietem kilkunastu gier. Z resztą spotkałem się kiedyś z tego typu konsolką (NES, SNES + trzecia platforma której nie pamiętam) i bezprzewodowymi padami za ok 120 zł.
Czekam na Super Current Gen Trio na którym będzie się dało odpalić gry z PS4, XONE i WiiU.
Jak dla mnie cena jest delikatnie mówiąc za wysoka. No ale widać twórcy się cenią.
Sama recenzja bardzo dobra - jak zawsze Smiling
Za 55$ macie Retrona 3 z DOKŁADNIE tym samym więc jak już chcecie kupować takie coś to lepszy jest Retron
Ludzie mówie wam że za 10 lat będzie Super Retro Trio 3 ( nie nie pytajcie co będzie z 2 Torll ) z wbudowanymi flakami z PS1,N64 i Segą Saturn Fap