Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Koniec wsparcia dla The Sims 2, wszystkie dodatki dostępne za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Electronic Arts od 22 lipca zaprzestanie wsparcia dla wydanego w 2004 roku The Sims 2. W związku z tym, w ramach przeprosin przygotowało dla fanów gry ciekawą promocję.


By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Koniec wsparcia dla The Sims 2, wszystkie dodatki dostępne za darmo
Mam pytanie. Jak to zrobić?
Samej gry nie ma do kupienia. Więc jak ją dodać? Wpisywałem kod aktywacyjny podstawki i nie pasował.
Proszę o pomoc.
No to czekam asz to zrobią z The sims 3 Grinning, z chęcią bym zakupił teraz 2. ale ma dla mnie jeden duży brak względem 3, nie ma miasta (a przynajmniej to co jest nie kwalifikuje się na miasto).
Zanim jednak skontaktujecie się z supportem EA polecam spróbować wpisać kod z instrukcji tutaj: https://activate.ea.com/gameactivation.do Winking Należy tam podać dane konta Origin i po kłopocie.
The sims 2 dla mnie ulubiona część serii i jednocześnie pierwsza w jaką grałem. Mam pudełko z grą i zainstalowaną ,ale na origina by nie waszła bo jest gdzieś z okolic premiery
Właśnie udało mi się aktywować moją pudełkową wersję gry na Origin dzieki pomocy EA Live Chat, polecam zrobić to wszystkim posiadaczom tejże gry gdyż naprawdę warto! Dzięki za info arhn.eu! Smiling
Mi też się udało dzięki EA Live Chat, dzięki Cheamortal i oczywiście arhn.eu, bo bym się nigdy nie dowiedział, gdyby nie ta strona ^^
http://lowcygier.pl/darmowe/the-sims-2-p...-originie/
Dla osób bez Simsów dużo lepsza oferta Grinning
Ci co nie mają Simsów (2 część) a chcą ją mieć to niech wpiszą I-LOVE-THE-SIMS tam gdzie wprowadzają kod seryjny
(25-07-2014, 20:55)PetersON napisał(a): [ -> ]Ci co nie mają Simsów (2 część) a chcą ją mieć to niech wpiszą I-LOVE-THE-SIMS tam gdzie wprowadzają kod seryjny

Cool Story Bro Wcale tego nie było na głównej i wcale tego nie ma nad twoim postem.