Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Startuje news.arhn.eu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyniki oglądalności i nasza ostatnia ankieta dały nam do zrozumienia, że nasz dotychczasowy system publikowania branżowych aktualności nie sprawdzał się najlepiej.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: Startuje news.arhn.eu
Zasadniczo za takim rozwiązaniem opowiedziało się tylko ok. 9% ankietowanych,ale jeśli "czołówka redakcji arhn.eu" pozostawi nowy serwis do rozwoju użytkownikom,a sama skupi się na "serwisie matce" to przekonamy się czy ten projekt wypali Winking
Massiv, żadna z odpowiedzi nie uzyskała większości, ale na ich podstawie można było zauważyć bardzo wyraźne trendy.

Po pierwsze: widzowie arhn.eu odwiedzają nasz serwis głównie dla treści wideo. Zdecydowana większość nie chce tekstów lub uważa, że powinny pojawiać się rzadziej na rzecz materiałów filmowych.

Po drugie: nikt nie czyta newsów, ale wiele osób interesuje się nowinkami. W dodatku chętnie dzieli się nimi na shoutboksie.

Po trzecie: Istnieje grupa użytkowników, która chciałby jeszcze większej ilości treści informacyjnej, ale nam brakuje rąk do pracy, bo dostarczyć jej w odpowiedni sposób.

Wypadkowa tych faktów spowodowała, że zaproponujemy użytkownikom szereg zmian, które powinny zapewnić odpowiedni kompromis w tej kwestii.

news.arhn.eu to tylko pierwszy krok.
Akurat ja się cieszę Smiling Każdy kolejny krok w rozwoju serwisu to dobry krok- w tym wypadku pomoże to rozwinąć jeszcze bardziej kreatywność społeczności.Zainteresowani newsami będą kierować się na nową stronę, a pozostali nie będą się wściekać za poświęcanie zbytniej uwagi tym treściom na serwisie głównym.
w sumie bardzo dobrze że wreszcie na arhn.eu będą mogli tworzyc użytkownicy Smiling
Będzie jakiś widoczny odnośnik do tych newsów na stronie głównej? Czy może ja jestem ślepy i tego nie zauważyłem?
Tak, w kolumnie po prawej stronie strony głównej już teraz znajdują się najpopularniejsze treści. http://screencast.com/t/j3eBCSkK3WL
Wielkie dzięki, jednak jestem ślepy Grinning w sumie szukałem jakiegoś przycisku który po prostu przeniesie mnie na tamtą stronę, ale tak też w sumie może być.
Jestem za umieszczeniem przycisku na stronie głównej którzy przeniesie na tę podstronę.
Hm, a jakiego rodzaju treści można umieszczać na news.arhn.eu? Czysto newsowe? Czysto growe? Bo np. widzę filmik maestro Gurgiego, któy niusem o grach raczej nie jest. Czy to może być miejsce, w którym umieszczać będzie można własne wideo?
To jest miejsce na wszystko. Oczywiście w granicach rozsądku. Głównym tematem są gry video, ale jeśli ktoś zobaczy śmieszny filmik i nie będzie się mógł powstrzymać, to przecież mu nie zabronimy - społeczność wyrazi swoją opinię poprzez głosy i najwyżej dany materiał zostanie zapomniany gdzieś w otchłani archiwum.

A co do własnych materiałów - dodawaj je śmiało. Chwilowo serwis nie ma nawet osobnego regulaminu, bo nie ma takiej potrzeby. Najwyżej zabronimy ci tego za jakiś czas, gdyby jakimś cudem autopromocja stała się problemem w serwisie Torll
Bardzo ciekawie to wygląda. Ja również czekam na mikroblogi i #hashtagi Smiling
A co z Mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)