Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: DamianexisNoLife
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Mam na imię Damian, mam aktualnie 15 lat i mieszkam w Rychwale. Moją przygodę z grami rozpoczęła podróba Famicoma kupiona w Konińskim bazarku i było to w 2004 roku. Grę którą najmilej z tej konsoli wspominam było Duck Hunt Tongue_Out_Winking. Przez wiele lat byłem pecetowcem. Pierwszy komputer jaki dostałem zakupiony został w 2006 roku przez mojego tatę. Nie był to jakiś mega sprzęt ale zawsze w Simsy czy też GTA Vice City lub San Andreas dało się pograć. Moją pierwszą porządną konsolą było PSP kupione 2 lata temu. We wrześniu 2013 roku przerzuciłem się na nowszą konsolkę od Sony czyli PS Vitę która działa niezawodnie i sprawia mi dużo frajdy Cute. Przez parę miesięcy stałem się też wielbicielem Nintendo. Ostatnio przymierzam się do zakupu Wii U którą mam zamiar kupić we wrześniu tego roku. Uznałem że gry na PS4 i XBO nie są dla mnie gdyż jest wiele gier które są na tych konsolach a także i na PC-cie. Poza tym niedługo mój pecet przejdzie upgrade. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że zostanę tu na dłużej Aww_2.