Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] Gry, konsole, akcesoria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Mam na sprzedaż trochę rzeczy. Nie wiem jak wycenić. Rozważę każdą propozycję. Dogadamy się cenowo. Wyślę zdjęcia na email. Jak ktoś chętny to zapraszam na pw.

Ok. Oto lista co mam na sprzedaż.

GRY

PC
Splinter Cell Trylogia
Splinter Cell Double Agent
Max Payne Antologia
Grand Theft Auto Trylogia
Grand Theft Auto Vice City
Aquadelic GT
Tomb Raider Legend
Tomb Raider Anniversary
Full Spectrum Warrior Ten Hammer
Saga Gothic
Rayman 10-te Urodziny
Sonic Mega Collection Plus
Rise & Fall Civilizations at War
Bionic Commando ReArmed

PS One
Dragon Quest VII

PSP
BlazBlue Calamity Trigger

PS3
Fifa 10
Resident Evil 6


KONSOLE

Microsoft Xbox (original)
konsola,2 pady, pełne okablowanie, dysk twardy 40gb (zamieniony z fabrycznego 8gb)
Konsola odblokowana. Można zainstalować swoje kopie gier na dysku twardym lub wypalić na dvd.

PSP 100x White Ceramic
konsola, pudełko, bateria, pełne okablowanie, instrukcje, demo disc, etui na konsolę, karta pamięci 4gb.

Nintendo Wii Edycja Limitowana
konsola, wiilot, gruszka, sensor bar, pełne okablowanie, pudełko, papiery, podstawka pod konsolę,.
Konsola odblokowana. Można zainstalować swoje kopie gier na dysku zewnętrznym lub wypalić na dvd.

Nintendo Wii U
konsola, gamepad, pełne okablowanie, pudełko, instrukcje.
Jest to wersja czarna z 32gb wbudowanej pamięci.
Uwaga! Konsola po podłączeniu do tv nie wyświetla obrazu. Gamepad sprawny.


AKCESORIA

Do PS3
Kompletny zestaw Sharp Shooter. Pistolet, ps move, kontroler nawigacyjny, kamerka. Wszystko w pudełku.

2 pudełka blue rey

Do PS2
Pad, karta pamięci 64mb, przewód do zasilacza i tv.

Do PC
Pad Manta.

Do PSV
Etui na konsolę od Sony.
Karta pamięci 4gb.
Co się stało z wiiu, że nie wyświetla obrazu?
Nie mam pojęcia. Nie chcę wysyłać do serwisu. Nie wiem ile by mnie to kosztowało.
A może ktoś z forum zna się na elektronice i naprawi małym kosztem. Dlatego sprzedaję.
"1) W przypadku sprzedaży obowiązkowo podajemy cenę jaka nas interesuję lub bezpośredni link do serwisu aukcyjnego."
Niestety problem z Wii U jest poważny i nikt jeszcze nie odkrył sposobu na domową naprawę, wystarczy poszukać w Google.
Ile za Xboxa?