Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomysły Na Video
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Temat ma na celu skumulowanie w jednym miejscu Waszych propozycji na videorecenzje, unboxingi i inne filmowe igraszki.

Propozycje prosiłbym umieszczać w pewnym porządku przedstawionym poniżej, aby Bossowie mieli łatwy, nie wymagający użycia szarych komórek, wgląd w nasze intencje. Smiling


Kategoria: Rozpudełkowanie

Propozycja: God of War 3 Collector's Edition.

Krótkie Uzasadnienie/Opis Tytułu:
Tytuł nie pierwszej młodości jednak uważam, że wersja kolekcjonerska jest dość fajna i zasługuje na chwilę uwagi.
proponuję rozpudełkowanie Neko.
(31-01-2012, 16:52)Vecti napisał(a): [ -> ]Propozycja: God's of War 3 Collector's Edition.

Krótkie Uzasadnienie/Opis Tytułu:
Tytuł nie pierwszej młodości jednak uważam, że wersja kolekcjonerska jest dość fajna i zasługuje na chwilę uwagi.

te edycje? starawa juz jest... Winking
http://imgur.com/bBqVQ

also: GOD of war
(31-01-2012, 18:02)grem napisał(a): [ -> ]te edycje? starawa juz jest... Winking
http://imgur.com/bBqVQ

also: GOD of war
Ah, literówka, sorted. Jak napisałem nie jest pierwszej młodości jednak zasługuje na poświęcenie chwili. Poza tym jej wiek nie powinien mieć znaczenia podczas gdy GoW4 jest już w drodze. Smiling

Vecti - Grem miał na myśli, że ta edycja stoi już u niego na półce Smiling
(31-01-2012, 18:49)Dorczenzo napisał(a): [ -> ]Vecti - Grem miał na myśli, że ta edycja stoi już u niego na półce Smiling
Doh, całą moją uwagę przykuły te okulary ;>. No ok, ok przepraszam. Widać video z unboxingu musiało mi gdzieś umknąć.

nic ci nie umknelo. kiedy to pudelko zawitalo w moim domu nie krecilem jeszcze materialow dla arhn.eu
jesli bardzo bedziecie chcieli zobaczyc puszke pandory i jej zawartosc z bliska to nie ma sprawy, zajme sie tym. ale po urlopie, bo w tej chwili nie mam kiedy

ps. okulary to zaden hipsterski wynalazek. zwykle, kompletnie bezuzyteczne migawkowe patarzalki 3d. odsylam do naszego materialu z gaming roomow Winking
(31-01-2012, 22:40)grem napisał(a): [ -> ]nic ci nie umknelo. kiedy to pudelko zawitalo w moim domu nie krecilem jeszcze materialow dla arhn.eu
jesli bardzo bedziecie chcieli zobaczyc puszke pandory i jej zawartosc z bliska to nie ma sprawy, zajme sie tym. ale po urlopie, bo w tej chwili nie mam kiedy

ps. okulary to zaden hipsterski wynalazek. zwykle, kompletnie bezuzyteczne migawkowe patarzalki 3d. odsylam do naszego materialu z gaming roomow Winking


A może jakiś cykl ununboxingów? :P
Ja bym poprosił Mhhroczną Edycję Wiedźmina 2 na X360. Chciałbym z bliska przyjrzeć się amuletowi, jeśli ktoś z was będzie takowy unboxing robił, moim życzeniem jest przybliżenie go do kamery. Dziękuję!

Pozdrawiam: ExE221
(01-02-2012, 05:55)ExE221 napisał(a): [ -> ]Ja bym poprosił Mhhroczną Edycję Wiedźmina 2 na X360. Chciałbym z bliska przyjrzeć się amuletowi, jeśli ktoś z was będzie takowy unboxing robił, moim życzeniem jest przybliżenie go do kamery. Dziękuję!

bedzie. jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem, bedzie i tradycyjny unboxing i wysokiej jakosci zdjecia.
z jednym "ale". watpliwe jest, zebysmy wyrobili sie z tym w dzien premiery. edycje te sprzedaje tylko gram.pl, a oni nie wysylaja towaru nigdzie poza polske. musimy wiec zalatwiac to bocznymi kanalami, a to zajmie kilka dodatkowych dni
Fajnie by było zobaczyć RAZER Hydra, w pełnej okazałości, wraz z recenzją.
Ja mam pomysł na to, aby zrobić coś typu to było coś i wspomnieć jakąś kultową grę w kilku słowach Smiling.
(16-02-2012, 22:54)p4key napisał(a): [ -> ]Ja mam pomysł na to, aby zrobić coś typu to było coś i wspomnieć jakąś kultową grę w kilku słowach Smiling.

Mam jeszcze fajniejszy pomysł! Wezmę na przykład Mortal Kombat i zrobię z tego całą serię! To byłoby dopiero coś. Torll
NBA2K12
Archon chodziło mi o coś nie jak w pigułce, a coś bardziej jak recenzja jakiejś starej gry, niekoniecznie tak popularnej jak Mortal Kombat, tylko takiej np. której została wydana nowsza wersja lub tzw. dwójka Winking
Kategoria: Recenzja
Propozycja: Pullblox
Krótkie uzasadnienie/Opis tytułu: Recenzję tego tytułu przeczytałam w PSX Extreme i bardzo mnie zainteresowało. Po obejrzeniu gameplay'u zaczęłam się zastanawiać nad kupnem. Recenzja tego tytułu utwierdziła by mnie w decyzji. Smiling
Kategoria: W pigułce
Propozycja: Namco
Krótkie uzasadnienie/Opis tytułu: Przybliżenie historii oraz najważniejsze tytuły w historii tej firmy na przestrzeni lat.
A ja chciałbym ujrzeć CE Terrari! - Wraz z pokazaniem cyfrowej zawartości
Kategoria: unboxing
Propozycja:Skylanders Spyro's Giants
Uzasadnienie: Wydaje mi się, że poprzez użycie realnych figurek w grze jest warto poświęcenia uwagi.Ta część wyjdzie podobno jeszcze w tym rokuWinking
Kategoria: unboxing
Propozycja: Assassin's Creed III Freedom Edition
Uzasadnienie: Nie mam uzasadnienia, znalazłem w necie i napisałem Grinning
Kategoria: Zrób to Sam
Propozycja: Zrób to Sam: Automat do Gier (dokoñczenie)
Uzasadnienie: Ponieważ chciałbym zbudować kiedyś swój własny automat (może nie tylko ja) a nie jest napisane jak zbudować i itp. ;D
Ja chętnie zobaczę unboxing Gran Turismo 5 XL Edition.
Kategoria: Gameplay
Propozycja: Odcinek z widzami

Krótkie Uzasadnienie/Opis Tytułu:
Chodzi o to żeby nakręcić video przedstawiające jakąś fajną grę typowo co-op lub multi-player (np. left4dead, Brink itd... )
Ja bym zobaczył unboxing repliki Doomhammer'a, który Bli$$ard pokazał na swojej stronie. Pewnie za drogie ale strasznie mnie ciekawi z czego jest zrobiony i jak duży.
Stron: 1 2 3 4