Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Sklep Witolda-teraz ze zdjęciami!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich przeglądających giełdę forum arhn.eu. W dzisiejszej edycji mojego internetowego sklepu znajduje się pełen opis wszystkich przedmiotów w nim dostępnych, a także zdjęcia prezentowanych tutaj przedmiotów. Ceny podlegają małej negocjacji przy zakupie większej ilości przedmiotów, a osobom które widziały kiedyś taniej, mają możliwość zakupu za tyle samo ale gdzieś indziej a także osobom, dla których wszystko jest kradzione i wezmą to za półdarmo, lub wszystko za drogie i chcą czegoś za darmo przytoczę dość popularny tekst: Tam są drzwi~Ktoś kiedyś, data nieznana. Do wszystkich przedmitów mogę dostarczyć dodatkowe zdjęcia szczegółowe, w jakości na którą pozwolą moje małe umiejętności fotograficzne oraz aparat wbudowany w iPhone 4. Każdą transakcję można zatwierdzić poprzez aukcję na serwisie Allegro. Zapraszam do oglądania i robienia zakupów

link do mojego konta allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.p...d=26789823


HARDWARE

1. Konsola PlayStation Vita WiFI/3G. Konsola jest w stanie idealnym, posiada nieliczne, mikroskopijne rysy. Była bardzo mało używana, oraz nigdy nie była katowana. W zestawie znajduje się:
[Obrazek: dp3FXho.jpg]
-Konsola
-Ładowarka + kabel USB
-Karton z całą papierologią (w tym karty AR)
-Karta pamięci o pojemności 4GB
-Gumowy grip na konsolę

Cena: 500zł + koszty wysyłki

2. Konsola Nintendo Gamecube w kolorze fioletowym. Konsola w stanie bardzo dobrym, posiada normalne ślady użytkowania. Laser jest w bardzo dobrej kondycji, gry odczytywane są w trybie natychmiastowym. W zestawie znajdują się:
[Obrazek: oacEqbA.jpg]
-Konsola
-Oryginalne okablowanie Nintendo
-Oryginalny Pad Nintendo w kolorze czarnym
-Nieoryginalny, jednak bardzo dobrej jakości pad w kolorze czarnym (niewidoczny na zdjęciu)
-Karta pamięci marki BigBen
-Oryginalna gra Soul Calibur 2 (pełen komplet, wersja językowa Angielska)

Cena:REZERWACJA DLA: LINK DO 10 SIERPNIA

3. Konsola Nintendo DSLite w kolorze różowym. Stan idealny. Guziki bardzo dobrze odbijają, nie są wyrobione. Ekrany nie są porysowane. W zestawie znajdują się:

[Obrazek: tAnjwHS.jpg]
[Obrazek: utd1VVL.jpg]

-Konsola
-Pokrowiec marki BigBen wraz z dwoma rysikami: jeden tradycyjny, drugi na palec
-Ładowarka
-Karta DSTT wraz z kartą 2GB
-Oryginalna gra Pokemon w języku niemieckim

Cena: 100zł + koszty wysyłki

4. Konsola Nintendo DSLite w kolorze czarnym. Stan dobry, posiada liczne rysy na obudowie oraz ekranie. Po odchyleniu ekranu górnego do maksimum ten gaśnie, jednak przy innym ustawieniu nie przeszkadza to w niczym

[Obrazek: W8BxYKC.jpg]
[Obrazek: 65XGeIG.jpg]


Cena: 60zł + koszt wysyłki

SOFTWARE

PC

Age of Empires. Premierowy Big Box. Gra jest NOWA, ZAFOLIOWANA, co czyni ją bardzo wysokim rarytasem. Niemiecka wersja boksa

[Obrazek: 6P5oIZ2.jpg]

Cena: do ustalenia

Reszta BigBoxów:

[Obrazek: e2xEUa3.jpg]

Cena do ustalenia
[Obrazek: itF6IHa.jpg]

Metal Gear Solid 2: Substance

Stan idealny, książeczka i opakowanie w języku niemieckim, gra w języku angielskim

Cena: 50zł + koszty wysyłki za sztukę

Nintendo GameBoy

[Obrazek: euTU2fW.jpg]

Cena do negocjacji

Nintendo DS

[Obrazek: b6UFjXZ.jpg]

Ceny do ustalenia

Nintendo GameCube

[Obrazek: 1WbK9HL.jpg]

Dodatkowo na stanie posiadam jeszcze: Resident Evil Zero, Resident Evil 4 i Eternal Darkness (wszystkie w systemie PAL)

Ceny do ustalenia

PlayStation

[Obrazek: OZKlSGi.jpg]

Crashe sprzedane

Tombi!. Płyta w stanie bardzo dobrym. Opakowanie zastępcze

Cena: 150zł + koszty wysyłki


PlayStation 2

[Obrazek: nsklwZY.jpg]

Ceny do ustalenia

PlayStation 3

[Obrazek: 3w2jDbb.jpg]

Ceny do ustalenia

PlayStation Portable

[Obrazek: m3y9Dtm.jpg]
[Obrazek: gvrKBBt.jpg]
[Obrazek: ohF1WE7.jpg]

Ceny do ustalenia

Sega

[Obrazek: oxBiuk5.jpg]

Ceny do ustalenia
Up. Dodane póki co wszystkie zdjęcia które mam. Nowe przedmioty będą dostępne w ciągu 24h Smiling
Jakby Link zrezygnował i dowiem się jaka cena, to czaję się na Gamecuba Smiling
byłbyś zainteresowany amerykańską wersją konsoli? Mam taką na stanie
Witold:Jaka cena za Bleed Runnera?
Można więcej fotek CoD:WaW?
Chopin: 80+ wysyłka (edycja niemiecka, cały komplet stan bdb)
Frunek: tak, jednak dopiero w godzinach poznowieczornych


UPDATE TEMATU
Tak z ciekawości. Ile za poszczególne big boxy?
Będzie więcej fotek tego Call of Duty w puszce?
Ile za residenty na gamecube?
W jakim języku są żółte pokemanzy i ile za nie? Co powiesz na 10zł za Anno 1701 na dsa?
Anno 1071 moge sprzedać za 18 z wysyłką, pokemony niestety po niemiecku, za 35 z wysyłką do oddania
Zaklepuję różowego DS Lite oraz Midnight Club. Wysłałem PM.
Różowy DSL nadal jest do wzięcia? Wysłałem PM ale nie uzyskałem w tej kwestii żadnej odpowiedzi.
Ile byś chciał za Call of Duty w puszce?
Tak z ciekawości. Ile za poszczególne big boxy?
Będzie więcej fotek tego Call of Duty w puszce?
Ile za residenty na gamecube?
Ile byś chciał za ducha sparty?