Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: W terenie - Tydzień z Google Glass #3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: ogCkN-SSQZE.jpg]
Dziś testujemy Google Glass poza domem sprawdzając jak na urządzenie wpływa brak komfortu domowego internetu i na ile wystarczy nam bateria bez korzystania z ładowarki. Omawiamy też kilka aspektów długotrwałego korzystania z akcesorium.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: W terenie - Tydzień z Google Glass #3
Cześć!
Mam parę pytań dotyczących GG.
1. Czy jest możliwość wymiany baterii? Przy tak krótkim czasie działania, który spowodowany jest oczywiście ograniczeniami wielkościowymi i wagowymi część "zauszna" powinna mieć możliwość łatwej wymiany baterii. W końcu wygodniej byłoby nosić w kieszeni kilka zapasowych płaskich akumlatorków niż batterypacka.
2. Czy glass posiada coś w rodzaju voice recognition na podstawie którego dodatkowo sprawdzają czy to właściciel wydaje komendy? W odcinku powiedziałeś że reaguje prawie wyłącznie na osobę noszącą (pewnie mają mikrofon kierunkowy (?) ).
3. Czy moglibyście zrobić film ze wszystkimi opcjami glassa, interesują mnie opcje dostępne w systemie (może jakaś personalizacja wyglądu), ustawienia, podłączanie do wifi itd.
4. Glass przy normalnym ustawieniu jest skierowany delikatnie ku górze, czy przy robieniu zdjęć lub filmów trzeba delikatnie pochylać głowę w dół?
5. Czy Glass może działać jako słuchawka bluetooth do wykonywania połączeń?
6. Znam odpowiedź ale zapytam i tak Grinning Może jakiś drop test na koniec Smiling ?
Pozdrawiam serdecznie
Nie rozumiem po co robicie aż siedem materiałów o tym urządzeniu. Wystarczyłyby dwa - recenzja i rozpakowanie na waszym "śmieciowym" kanale. Mam nadzieję, że to tylko wyjątek i przy kolejnych urządzeniach nie będziecie wrzucać kilku słabej jakości materiałów zamiast jednej wyczerpującej recenzji.
Nie rozumiem problemu? Każdy użytkownik, który chce obejrzeć wyłącznie recenzję i/lub rozpakowanie może to zrobić. Materiały poboczne są nieobowiązkowe.

Taka krytyka byłaby miałaby moim zdaniem podstawy, gdyby ten cykl materiałów je ZASTĘPOWAŁ. Ale tego nie robi.

I nie, nie planujemy w przyszłości podobnych eksperymentów. Smiling
Sheltem, słabej jakości? Znajdź mi równie dobrze wykonany opis, próbę i test urządzenia w tak różnych środowiskach Winking Ponadto zwór uwagę na montaż i kontakt ze społecznością która zadając pytania ( spójrz nawet na post nad twoim) w pewien sposób kreuje kolejne odcinki testów.
Hmm...wygląda obiecująco...ale ta bateria Okay
Może za 4 lata gdy będę pełnoletni i będe dorabiał a urządzenie będzie kosztować do 750zł i na 1 ładowaniu wytrzyma około 5 godzin to na 99,9% kupię Smiling

*minimum 5 godzin
a takie pytanie co do Google Glass - czy te urządzenie wspiera gry androidowe np. Angry Birds i czy się da na nim grać za pomocą tego bocznego panelu ?
Następnym razem patrz częściej na kamerę bo krążyłeś wzrokiem wszędzie dookoła.
A mnie - oglądając materiał - zainteresowała sama Szkocja bardziej niż Glass.. zobaczywszy jednak go jeszcze raz i słuchawszy uważniej Archona.. nie mogę doczekać się jutrzejszego materiału Smiling
A może taki eksperyment jak reagują ludzie na takie okulary. W skrócie mógłbyś się wybrać na 15min spacer po zatłoczonej ulicy i nagrywać?
To ja mam inne pytanie. Skoro są to okulary, to czy ktoś podczas projektowania pomyślał o możliwości dodania szkieł? Smiling Nie powiem, że czasami szkła w okularach się przydają.