Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Snifflus się wita
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Na forum jestem już od ponad roku, ale dopiero niedawno postanowiłem, za namową Kacpeia zacząć się udzielać, więc warto byłoby się najpierw przywitać. Mam na imię Patryk, chociaż w internecie można mnie znaleźć pod pseudonimami: Snifflus, MrSniffles69 lub, tak jak tutaj na forum Byakurai. Lat mam jeszcze 17, lecz to niedługo się zmieni, a mieszkam od urodzenia na śląskiej ziemi. Na samego arhn.eu, jak i kanał w serwisie youtube trafiłem dzięki Ichabodowi, który to kiedyś, jeszcze w 2011 roku, na innym forum podesłał link do filmiku: "Maraton z Evil Dead - Część I". Od tamtego momentu staram się być na bieżąco ze wszystkimi nadesłanymi materiałami i streamami. Grami interesuję się w sumie od dziecka, gdy po raz pierwszy zagrałem w "Super Mario Bros" oraz inne klasyki na pegazusie. Teraz w większości przypadków zagrywam się na pc, ponieważ jedynymi konsolami, które posiadam to psp oraz, ledwo już dychające nds lite, aczkolwiek nie przeszkadza mi to w byciu na bieżąco w wszelakich nowinkach na temat nowej, jak i poprzedniej generacji. Jeżeli chodzi o jakiś mój ulubiony gatunek muzyki, to nie ma takiego. Moja playlista na spotify, to wielka mieszanina wszystkiego, zaczynając od popowych hitów, po starszego rocka, aż wreszcie broadwayowe klasyki, którymi po części się interesuję. Moim ulubionym gatunkiem, jeżeli chodzi o gry komputerowe, jest rpg, takie jak Mass Effect, czy platformówki, ale nie pogardzę także innymi tytułami. Jeżeli chcielibyście się dopytać, o coś, o czym nie wspomniałem, to postaram się odpowiedzieć na wasze wszelakie posty. Najłatwiej mnie jednak złapać na tsie, na którym przebywam codziennie.
No w końcu, teraz tylko czekam, aż zaczniesz się udzielać na shoucie/kółeczku/shoutboxie.
W końcu się przywitałeś! Teraz tylko czekamy na Ciebie na shoucie Wielki dzej paczy
Snifflus napisał post w przywitajce - czyli jednak będę musiał dokończyć tę recenzję MGS2 Okay
Czekamy aż będziesz więcej się odzywał na shoucie Wielki dzej paczy
Znam cię z YouTube od samego twojego początku,fajny z ciebię ziomuś, z charakterem oraz specyficznym poczuciem humoru Grinning
Polecam twój kanał
PS. Powodzenia w drugim podejściu ,,Pokemon Blaze Black 2" Laughing