Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Need for Speed Shift na Steam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Otóż pewnego razu zakupiłem w Carrefour grę Need for Speed Shift. Takowa gra jest dostępna na Steamie. Czy istnieje opcja, by znalazła się ona w mojej bibliotece używając innej opcji niż "Dodaj grę spoza Steam"?
Jeżeli gra nie zawierała w środku kodu na Steam, to niestety nie masz innej możliwości podpięcia keja pod platformę Steam, niż dodanie jej jaką inną aplikację.
Szczerze to ja zawsze próbuję wpisać klucz gry na Steam albo Origin, i to nawet wtedy gdy kopia kupionej przeze mnie gry nie była ani trochę pomyślana o łączeniu z tymi programami. Zdziwiłem się, ile gier udało mi się w ten sposób dodać do swojej biblioteki - ba, niektóre tytuły z czasopism kupowanych za 3zł w kioskach za bycia podstawówkowiczem. Wygląda na to, że baza danych kluczy jest większa niż ktokolwiek by się spodziewał.

Jeśli klucz mnie zostaje wykryty przez nic z powyższych, najprawdopodobniej się nie da.
A więc jeśli aktywuje tą grę na Steam, i mi ją doda do biblioteki, to czy będę mógł ją także dodać na Originie?
Jakub zależy, niektóre klucze aktywują się i w Steamie/Uplayu, albo Steam/Desura, lecz z Originem się nie spotkałem.
Widzę, że panuję tutaj ogólna dezinformacja.

Jakubie, Woland miał na myśli to, że niektóre starsze gry które kupił posiadały klucze pozwalające je podpisać do platformy Steam i to jest normalne. Nie chodziło mi o to, że gra przypisze się do obu usług. Ale jak widać to trzeba zdrowo wytłumaczyć, bo nawet późniejszy rozmówcy błądzili w dyskusji Smiling

Z tej sytuacji są dwa wyjścia, albo po prostu sprawdź czy dana gra podpisuje się pod daną usługę ( bo z twoich wypowiedzi wynika, że jeszcze tego nie próbowałeś ) albo sprawdź czy dany tytuł znajduje się na liście gier któe faktycznie można aktywowac na Steam, listę znajdziesz pod tym linkiem.

Mam nadzieję, że nareszcie rozwiążemy ten problem na dobre.