Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: GrunioPiątek #26 Nosgoth
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
GrunioPiątek #26

NA początku chciałbym oficjalnie przeprosić za poprzedni gruniopiątek, który się nie odbył z różnych powodów (m.in. brak gospodarza). W najbliższy Piątek 01.08.2014 o godz. 21.00 podczas solidnej zasuszy i sezonu ogórkowego odbędzie się GrunioPiątek z Nosgoth. Gra jest obecnie w Humble Bundle, więc mam nadzieję że nie ma problemu z zdobyciem gry. Regulamin i zapowiedzi kolejnych GrunioPiątków Smiling
To jest w końcu F2P? Bo ostatnio jak chciałem to pobrać, to steam store mi nie odpowiadał. Childish
Jest w tej chwili w closed beta. F2P będzie gdy wyjdzie wersja 1.0. Możesz zdobyć kluczyk od Humble Bundle (wpisując w steamie od razu uzyskujesz dostęp do bety), albo od Square Enix (wpisując w steamie od razu uzyskujesz dostęp do bety). Ja mam kodzik od Square.
No to chyba niezbyt pogram. PS3 Has No Game
Czyli problem z pobraniem tej gry był spowodowany zamkniętą betą. Chętnie bym zagrał ale cóż. Pojawić się pojawię żeby sobie porozmawiać (czyt. słuchać jak inni rozmawiają) PC Has No Game
Heh, a my(?) prawdopodobnie będziemy siedzieć na TSie i w nic nie grać, albo będziemy grać w Marvel Heroes 2015 dokańczając Marveltatywnie PC Has No Game
Z powodu braku jakiegokolwiek zanteresowania PC Has No Game Gruniopiątek odwołany!