Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zarobek w GTA Online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześc jakiś tydzień temu postanowiłem sobie pograc znowu w GTA Online na moim PS3. Grałem i po pierwszym dniu gry zobaczyłem że większośc graczy których spotkałem ma większośc nowości z DLC. Pomyślałem że też mógłbym sobie coś w końcu kupic. Problem w tym że mam bardzo duże problemy ze zbieraniem pieniędzy, bo nie mam znajomych grających w GTA Online więc jest ciężej. I tu pojawia się pytanie jak w miare szybko zarobic jakieś pieniądze w tej grze, gram uczciwie bez cheatów czy glitchów których na YT pełno (zazwyczaj wszyscy pokazują ten sam sposób) dlatego moje poszukiwania się nie udały. Jakie macie sposoby na zarobek w tej grze? Dzięki wszystkim którzy napiszą jakąś sensowną odpowiedź.
Jednym z łatwiejszych sposobów, na zdobycie pieniędzy jest misja Dachowiec. Jeśli dobrze pamiętam, za wykonanie jej otrzymuje się coś trochę ponad 10000$. Niestety, by samemu rozpocząć te misję trzeba mieć 70 poziom postaci. Ale za to dużo ludzi uczestniczy w tej misji, więc wystarczy tylko chwilę poczekać w sesji, by otrzymać zaproszenie do tej aktywności.
Dachowiec jest rzeczywiście najszybszą metodą. Przy ustawieniu na wysoki poziom trudności można dostać 18750$. Poza tym ciężko mi coś doradzić, bo nie wiem jaki masz poziom. Może to się przyda: http://gta.wikia.com/Missions_in_GTA_Online
W przypadku Dachowca jest duża szansa na zaproszenie od innych, więc poziom ma mniejsze znaczenie.

Inne sposoby są mniej efektywne, ale może coś pomogą:
- zbieranie aut dla Simeona, szczególnie high priority vehicles (nie mam pojęcia jaka jest nazwa w polskiej wersji gry) - minusem są 2 gwiazdki od policji i w drugim przypadku zainteresowanie innych graczy.
- sprzedaż aut w LS Customs - z tego co przeczytałam możliwa jest tylko raz na dzień w grze/48 minut czasu rzeczywistego. Można dostać do 9500$ za auto, ale trzeba uważać, żeby ktoś nie wyznaczył nagrody za naszą głowę za kradzież aut z ulicy.
W obu wypadkach cena aut zależy od modelu oraz ich stanu.
- robienie survivali - do 30 000$. Najlepiej je robić w kilka osób, ale zawsze można się do kogoś dołączyć. Niestety przejście przez 10 fal trwa dość długo i wydaje się sporo kasy na amunicję, chyba że ktoś potrafi sobie poradzić z zasobami, które pojawiają się na mapie. Ja niestety zawsze muszę dokupować broń. :P
- rabowanie pojazdów opancerzonych - zawsze jest to kilka dodatkowych tysięcy, jednak jest to zdarzenie losowe, więc mogą się pojawić na mapie, a mogą nie. Przyciągają też innych graczy.
- zgarnianie kasy za głowy innych graczy lub wyznaczonych przez Lestera NPC - do 9 000$.
(30-07-2014, 17:09)Dra_ napisał(a): [ -> ]Poza tym ciężko mi coś doradzić, bo nie wiem jaki masz poziom.
Mam poziom 41 jeśli to cos zmienia
Dachowca zrobilem kilka razy bo ludzie zapraszali nawet specjalnie nic nie musialem robic.
(28-07-2014, 18:54)koko5329 napisał(a): [ -> ]Jednym z łatwiejszych sposobów, na zdobycie pieniędzy jest misja Dachowiec. Jeśli dobrze pamiętam, za wykonanie jej otrzymuje się coś trochę ponad 10000$. Niestety, by samemu rozpocząć te misję trzeba mieć 70 poziom postaci. Ale za to dużo ludzi uczestniczy w tej misji, więc wystarczy tylko chwilę poczekać w sesji, by otrzymać zaproszenie do tej aktywności.

Misja Dachowiec już nie działa tak jak dawniej. Po ostatniej aktualizacji Rockstar zbalansował wszystkie misje. Teraz wypłata za misje zależy od:

- czasu - im dłużej będziesz przechodził misje tym większa wypłata
- ilości graczy - im więcej tym większy zarobek
- zabitych przeciwników

W wakacje był taki glitch dzięki któremu można było zarobić dużo kasiory. Wydaje mi się że większość graczy właśnie stąd ma pieniądze na nowe pojazdy.