Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry na Wii do zachęcenia rodzica do gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Niedługo będę kupował N Wii i chciałbym się zapytać czy ktoś zna gry którymi mógłbym mamuśkę nakłonić do gry. Niestety grała jedynie we Władców Bulionu na PiCi i nie wie co by jej pasowało. Są jakieś proste i przyjemne tytuły, które by się do tego nadały? Dobrze gdyby miały multi.
Na Wii możesz spróbować namówić rodziców do grania w Mario Kart (oczywiście wymaga kilku kontrolerów). Zasady nie są za trudne bo to w końcu gra party-wyścigowa, a zabawa w towarzystwie gwarantowana.
Do głowy przychodzi mi tylko Wii Sports i Kirby Epic Yarn lub Kirby's Return to Dreamland. No i może dla śmiechu Wario Ware Smooth Moves.
prawie każdy mario platformer
Super mario party 8,9
Cooking Mama
Wielkie dzięki za propozycje, któraś będzie musiała być odpowiednia, a jak nie to sam pogram, bo czemu nie.
Jeszcze raz dziękuję.

*Jak kupię Cooking Mama to chyba zginę w męczarniach*
ja polecam Wii play
Z platformerów na Wii to na pewno 90% tytułów z hydraulikiem Mario, ale także Sonic Colors jest godne polecenia. A z gier zachęcających do zabawy wspólnej - Wii sports i wspólna gra w Mario Kart. Nie znam biblioteki gier tej konsolki na pamięć, ale definitywnie jest z czego wybierać dla rodzica.
Wii sports resort - wg mnie najlepsza jak dotąd gra sportowa wykorzystująca kontroler ruchu
Boom Blox Bash Party - trochę takie Angry Birdsy 3d
New Super Mario Bross Wii - stare dobre SMB w nowej odsłonie. Możesz grać z mamą jednocześnie. Super Mario Galaxy bym odpuścił bo choć jest genialną grą to platformówka 3d może być trchę zbyt ciężka na start.
The House of the Dead: Overkill - Tacy lepsi Władcy Bulionu z zombie. Łatwe, przyjemne, możliwość grania w 2 osoby. Jednak dosyć krwawy.
O, kupię The House of the Dead, to, że jest krwawe nie będzie większym problemem.

Wii kupiłem od kolegi, więc większość Mario w tym Karty i 2 Galaxy już mam. Chyba Sonic Colors wezmę jeszcze i będzie cacy.
Kupiłem sobie Wii tydzień temu. Gdy szedłem w nocy pogrzebać w lodówce, słyszałem muzyczkę z Mario Kart Wii. Mój ojciec z macochą grali w Mario Kart. Jeszcze dobry jest Super Smash Bros Brawl, ale nie wszyscy mogą się w tym połapać :o